Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihagytam 2 szem fogamzásgátló...

Kihagytam 2 szem fogamzásgátlót egymás után, lehet-e következménye?

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment, ő váltotta ki a gyógyszert, nála maradt. Amikor el kellett volna kezdeni az új levéllel, kettőt bevettem, utána ez a kettő kimaradt, aztán szedtem rendesen tovább.

Lehet ebből baj?


2009. júl. 13. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van ráirva a használati útmutatójára? Én eddig olyanokat szedtem, ahol ha egy kimaradt (azaz max 48 óra), nem volt gond, utána rögtön az a ciklus már egyéb védekezésre is szorult, és csak a következő vérzés után volt megint biztonságos a tablettával.
2009. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Yadine-t szedek, az van ráírva, hogy kérdezzem meg a kezelőorvost, ha több szem maradt ki. Mondjuk ilyennel nem akartam hívogatni, elvileg most pénteken kell megjönnie, de kb.egy hete fájdogál a hasam alja és szúrkál, lehet, hogy előbb megjön?
2009. júl. 13. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!