Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik voltatok uh-on egyből...

Akik voltatok uh-on egyből mikor kimaradt a mensi, azok nak mit látott a doki? Milyen értékek voltak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A tesztek jó pár nappal előbb "látnak" mint a dokik. A vélt fogamzástól számított 20-25 napon lehet csak a terhességet ultrahanggal igazolni. Ha nem nagyon korai peteérésről van szó, akkor a kimaradás napjaiban még nem igen lát semmit a doki a megvastagodott méhnyálkahártyán kívül. Ha nincs semmi különös panasz akkor a kimaradás után kb. két héttel érdemes először orvoshoz menni.
2009. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Megvastagodott méhnyálkahártyát és szikzsákot látni csak a korai időszakban. De a szikzsák már a meglévő, élő terhességet igazolja. Nekem ezt mondta az orvos.
2009. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ha 2 héttel a vélt fogantatástól sincs még megvastagodva a nyh, akkor az biztos, hogy nem terhesség? Akkor már meg lenne vastagodva?
2009. ápr. 19. 11:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most olyat mondok, amit nem fogtok elhinni. :) Meddőségibe járunk, inszemem volt, de a teszt negatív lett, az ultrahangon mégis látott az orvos egy úgynevezett gyűrűt, ami arra utalt, hogy megtermékenyültem és akár baba is lehet. A vér HCG tartalma nagyon alacsony lett, ezért úgy tűnik meggondolta magát útközben a baba, de az inszem utáni 17. napon már látott valamit. Vastag nyálkahártyát és egy gyűrűt. Nemtudom, hogy az ultrahang minősége vagy az orvos tapasztaltsága mutatta a méhemben a gyűrűt, de több inszemes lánnyal beszéltem, akiknek sikerült, ott volt az a bizonyos gyűrű...

Ja, nekem 14.5 volt a nyh. ami utalhat terhességre.

2009. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát az én nyh-ám akor attól nagyon messze van, ezért biztos nem is vagyok terhes. Cska 7,2 mm. Én inkább arra gondoltam a tévedésnél, hogy estleg azt mérte el. Vagy az nem létezik? Csak mert semmi mensi , késik 11 napja, feszülnek a melleim, a testhőm 36,9-37,1, szóval nem tudom. Ezek után meg tesztet már nem mertem csinálni, mert a doki szerint tuti, hogy nem vagyok terhes. Ja egyébként a ciklus 20. napján volt pé-m.
2009. ápr. 19. 11:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha a hőd nem esett le és nem is jött meg,akkor én a helyedbe csinálnék egy tesztet és ha + visszamennék az orvoshoz.Az UH-n se lát mindig mindent jól a doki.Egyébként én 5.hétben voltam és az orvos egy 10mm-es petezsákot látott csak.Remélem babás vagy!Szoritok neked!Majd ird meg mi lett a teszt eredménye!
2009. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ha hétfőig nem jön meg, pedig szerintem nem fog, mert semmi előjele, pedig 10 éven át mindig volt, akkor csinálok tesztet, majd megírom mi lett az eredmény!
2009. ápr. 19. 13:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek 6 mm-es volt a petezsák és babája volt. Nem vagyunk egyformák, nameg lehet nem is jól mérte és 1-2 mm-t tévedett.
2009. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De nekem nem petezsákot látott, csak 7 mm-es nyh-át!
2009. ápr. 19. 13:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindegy mit látott,ha nem jön meg,csinálj egy tesztet!
2009. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!