Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor látja a doki a leghamara...

Mikor látja a doki a leghamarabb a babát az ultrahangos vizsgálattal?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem voltam dokinál, és mindenképpen be kell jelentkeznem, de ha már úgyis megyek akkor hátha felfedezi hogy már terhes lettem és akkor nem kell fölöslegesen az inszemről meg a lombikról beszélgetni... (5.dpo-n vagyok és elméletileg jókor voltunk együtt)
2011. aug. 31. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen voltam dokinál, akkor már volt szívhang is. :D

Barátnőm 5 hetesen volt akkor még csak kis "maszatot" látott!2 héttel későbbre kapott új időpontot.

2011. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Petezsákot nekem 3-4 hét között látta és két hét múlva volt szívhang is. Sok sikert!
2011. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 7. héten voltam és már volt szívhang :)
2011. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

11-12 Dpo már jó lehet ? vagy esetleg 14 dpo?

Mert hát úgy sem szeretnék bejelentkezni, hogy menstruálok... mármint ha rosszabb estben megjönne...

Volt már olyan hogy valakinek 11,12 vagy 14 dpo-n a doki megállapította, hogy terhes?

2011. aug. 31. 13:29
 5/7 sumergo ***** válasza:
Nemvárt előtt biztosan nem lehet látni a babát, ha az adott ciklusban fogant (ha korábbi ciklusban, akkor valami már látható)! Peteérés után jó pár nappal kezd beágyazódni, és még rengeteget kell nőnie is ahhoz, hogy látsszon.
2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az a dpo?
2011. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
DAYS PAST OVULATION - PETEERES UTANI NAPOK
2011. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!