Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanok válaszát várom akiknek...

Olyanok válaszát várom akiknek nehezen jött össze a baba! Hogy kinek mivel hogyan sikerült mi 3 éve próbálkozunk és semmi!?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
HÁÁt, nekem majdnem 20 év után. Amikor lettem róla, és megbékéltem azzal, hogy talán sosem lesz. Nem vicc.
2011. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első baba hosszú idő után hormonterápia és gyógynövények szedése és ivása mellett sikerült.Most megint sok idő eltelt de sem a hormon sem a gyógynövény nem segített eddig.Itt olvasgattam a Gyuri bácsi féle teakeverékről most azt szeretném kipróbálni utána pedig meglátjuk.
2011. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam mint az első válaszoló.Lemondtam róla,megbékéltem,lenyugodtam.Meglepetésként ért 4 év után,hogy sikerült. De én sosem hőmérőztem,számoltam a megfelelő időpontot az együttlétre,abba beleőrülnék azt hiszem,persze most is "csalódás" hónapról,hónapra,hogy mindig megjön,mert nem sikerül összehozni egy kistesót,de nem görcsölök ezen.
2011. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

5 év után,úgy hogy totál letettem róla....

1 év után kivizsgáltattuk magunkat,majd közölték,hogy egyikőnknek sem lehet gyereke...beletörődtünk,majd 5 év után,menses előtt 2 nappal!!!terhes lettem.

2011. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 éve várunk rá. Már van egy kisfiam, a kisteso nem akar jönni. Voltunk kivizsgálásokon mindketten, kiderült PCOs vagyok.

Kaptam gyógyszert, de az sem hatott, nem használ. Én akarok gyereket és nem fogom ennyiben hagyni. Inszeminációm lesz szeptemberben.

Van egy ismerösöm, akinek 8 évig nem lett gyereke, nem járt utána a dolgoknak. Végül kiderült, el voltak záródva a petevezetékei. Megnyitották, és már 3 éves a kisfia.

Azért megér egy-két vizsgálatot a dolog, szerintem.

Voltatok valamilyen vizsgálaton, vagy csak próbálkoztok?

2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3 évig próbálkoztunk (inszemek, lombik), nem jött össze. Ha akkor valaki ezt írta volna nekem, meg tudtam volna ölni. Mégis, leírom neked (persze már előttem mások is megtették). Ne görcsölj rá, állítsd át az agyad, mondj le róla. Próbáld úgy élni az életed, mint azelőtt. Legyenek új terveid, céljaid. Ne számolgass, bulizz, szórakozz, egyél, igyál, csinálj olyan dolgokat amik eddig esetleg a havi számolgatások, tervezgetések miatt kimaradtak. Próbáld meg. Nem lesz elpazarolt idő, hidd el. Látod, nagyon sokaknak akkor jött össze, amikor lemondtak róla!! Sok sikert kívánok neked!!!
2011. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kell rágörcsölni! Ennyi a titka. Komolyan!!!!

Az előttem szóló leírta a lényeget. Foglald el magad mással, bulizz, stb...!

Tudom, hogy nehéz, hiszen az embernek egész nap ez jár a fejében, de meg kell próbálni másfelé terelni a gondolataidat!

Kitartás!

2011. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell görcsölni, de ha pl a férjnek nincsenek elég jó katonái, akkor akár görcsöl, akár nem, nem lesz gyerek. Vagy elzáródtak a petevezetékei, vagy valami más.
2011. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia nekem 1 év után sikerült az előttem szólókéhoz nem sok de én is azt hittem sose sikerül. Az utolsó hónapban a párom rengeteget dolgozott és nem volt időnk se ereje együtt lenni. Abban a hónapban 1 héten 1 szer voltunk együtt. 15. napomon pont de nem gondoltam hogy ebből lesz valami mert már kezdtem unni a sikertelen hónapokat. azt mondtam a páromnak tudod mit majd jövőhónapba próbálkozunk tovább. Ez biztos nem jön be mert 28 és annál kevesebb szokott lenni a ciklusom. Tehát a közepe nem 15. Nagyon meglepődtem mikor 2 nap késés után pozitívat teszteltem. A párom még jobban még viccből bevágta hogy biztos az enyém:-)


6 H KM

2011. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a negyedik évnél tartunk!Két év után el kezdtük a kivizsgálásokat de petevezeték átjárhatóságinál abba hagytuk miután nem sikerült a vizsgálat!Most idén februárban vágtunk bele ismét és júniusban laparos átjárhatóságin kiderült,hogy el vannak záródva a petevezetékeim így nekünk egyedüli megoldás a lombik amire aug.végére kaptunk időpontot és most igyekszem a szükséges vizsgálatokat előre meg csináltatni,hogy azzal már akkor ne menjen az idő!

Igen,biztosan számít a görcsös akarás de ha valamelyikőtöknél esetleg szervi gond van akkor nem segít!

Én azt javaslom,hogy menjetek el egy meddőségibe és az alap vizsgálatokat csináltassátok meg mert(ne legyen)de sosem lehet tudni mi okozza a meddőséget!!!

Lehet nincs semmi bajotok(barátnőméknek hat év után jött össze spontán)de már a rágörcsölést is oldja ha nem csak a reménykedés és az összeomlás követi egymást hónapról hónapra hanem léptek előre,közelebb a sikerhez!

Én is nagyon rá görcsöltem de mikor kiderült miért nem sikerült eddig megkönnyebbültem mert tudom lombikkal sikerülni fog nekem is és nem kell tovább számolgatnom,figyelnem magam,ovu tesztelgetnem és akkor vagyunk együtt amikor akarunk nem amikor muszály!!!

Ne várj tovább mert később sajnálni fogod az elvesztegetett időt!

Sok sikert és mielőbbi babaáldást!!!

A legfontosabb,hogy NEM VAGY EGYDEDÜL sajnos sokan vagyunk akik éveket várnak egy babára!!!

2011. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!