Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg alatti menstruácioro...

Terhesseg alatti menstruáciorol lehet szo? Semmi gorcs, semmi fajdalom. Bovebben lent

Figyelt kérdés
a férjemmel nagyon szeretnénk babát de ez idáig még sajna nem jott ossze. E honap 7.én kaptam meg a havi vérzésem ami átlagos, talán még picit erosebb is volt, de sajna meg jott szokásos 4-5 napig tartott.11.ikén már elállt és 12.ikétol 1utt voltunk. a ciklusom min.34 napos de van hogy akár 14 napot is késik, de már lassan kezd helyre allni.ami furcsa az az hogy ma, tehat 18 nappal a mensim utan el kezdtem vérezni, nem gorcsoltem elotte, csak azt gondoltam hogy a folyásom eros, de vér volt, már 5 ora telt el és meg csak 1 tisztasági betét telt meg, nem darabos, nem barna hanem elenk piros, nem gorcsolok, nem is erzem hogy menstruálok, és nem is budos mint általában a havi szokott lenni, abszolut nincs kellemetlen szaga.még majdnem 2 hét hiányzik a mensihez, és már ilyen korán megjott? ilyen még sose volt, mindig késni szokott hamarabb sose jelentkezett. tegnap 1utt let után 1-2orával rozsaszínes kozepes foltom volt ma meg mensi?mi ez?még boven van ideje, hogy megjojjon.semmi durva sex, semmi ami megindithatta volna, minden pont olyan volt mint maskor.lehetek terhes?
2010. máj. 29. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
a hom fent van mar 3 napja kb.és ma sem csokkent. szokatlanul kirobbanoan ideges vagyok, duhiteni tudnak szemelyek, kirobbanoan reagalok, es minden kicsinysegbol nagy ugyet csinalok.az elso terhessegem elejen voltam pont ilyen heves, és nagy száju.valamint a kedvenc melltartomat mar kicsinek erzem amit felvettem,ami picit meg bo is volt. a melleimet nagyobbnak erzem és latom
2010. máj. 29. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy normális menstruáció jelentkezik terhesség alatt. Ha valóban van baba, akkor már minden tesztnek ki kell mutatnia, úgyhogy tesztelj egyet, és kiderül.
2010. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én nem bízom a testekben, volt már tobbszor hogy halvanyat teszteltem és meg sem volt baba, de azt nem ertem hogy mi keresni valoja van most a mensimnek mikor meg elvileg kb.2 hete volna hátra a megszokott idopontig
2010. máj. 29. 21:42
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy koszi a valaszt, noveremnek volt ilyen esete. neki is májusban volt .a mensije ha jol emlekszem 8.ikán-nekem 7.ikén -jott meg atlagosan , aztan probalkoztak, es 28.ikán ugyanabban a honapban megint megjott neki 3.-áig-nekem meg 29.én jott meg masodszor- de nem intenziven, csak gyengen, aztan kiderult hogy pocakos, es mar 7 eves a lanya.remélem az en esetemben is errol van szo. milyen erdekes a sors, pont ugyanaz a honap, és a datumok is hajszál híjan meg1eznek
2010. máj. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!