Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés utáni tesztelés?

Beültetés utáni tesztelés?

Figyelt kérdés

Ha a beültetés után 11. napon az itthoni teszt eredménye negatív lett, az már az is marad? Korai volt még megcsinálnom, vagy a pozitív az már ilyenkor is pozitív lenne? :-(

Mert ha az orvos a 12. napon (vagyis holnapra) hív vérvételre meg uh-ra, gondolom sok különbség nem lehet...


2011. szept. 1. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A vérből sokkal hamarabb kimutatható a hcg, és sokkal nagyobb biztonsággal. Egy 25-ös erősségű otthoni vizeletteszt normál megtermékenyítés után, általában a 14. naptól mutat megbízható eredményt. Szóval, szerintem ne keseredj el. A holnapi véreredmény lesz a hiteles. Drukkolok!!!
2011. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha úgy vesszük, itt is ez a megtermékenyüléstől számított 14. nap, mert beültetés előtt 3 nappal hozzák össze a sejteket (így 11 + 3), ezért vagyok elkeseredve.

Esetleg ahhoz is hozzá tudnál szólni, hogy mint rendes vérvételen, itt is éhgyomorral kell menni?

Köszi, hogy drukkolsz!

2011. szept. 1. 12:03
 3/15 sumergo ***** válasza:
Nem kell éhgyomorra menni. Ha nem 10-es érzékenységű tesztet csináltál, akkor az még simán negatív lehet ilyenkor. Bírd ki holnapig, majd ott vérből már tutit mondanak. Remélem sikerült!!
2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Pregimax Plusz 10-es érzékenységű :-(
2011. szept. 1. 12:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Negatív volt otthon a teszem, a vérvétel másnap reggel meg pozitív!

Fel a fejjel, szorítok!

2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A pregimax az 25-ös érzékenységű.
2011. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a lombiknál mindenki egy tanácsot adott: otthon ne teszteljek!!!! Ugyanis vérből sokkal hamarabb kimutatható a terhesség, mert a vizeletben a már kiürült hormon van! Tudod, a remény hal meg utoljára!
2011. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Reggel 4-től 5-ig gondolkodtam, hogy teszt vagy nem-teszt, aztán az lett belőle. Így első lombik-alkalommal nem bírtam a kíváncsiságommal...
2011. szept. 1. 18:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem most kedden, ET utáni 14. napon volt a vérvétel (pozitív) és ma, csak úgy kíváncsiságból teszteltem. Nem mondanám, hogy túlságosan gyorsan reagált volna a teszt...

Szerintem várj még.

A dokim azt mondta ET-nél jobb később, mint előbb a teszt.


Drukk!

2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a beültetéstől számított 10. napon pozitív volt a teszt. De igazán mérvadó csak a pozitív vérvétel volt a 13. napon.
2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!