Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés utáni tesztelés?

Beültetés utáni tesztelés?

Figyelt kérdés

Ha a beültetés után 11. napon az itthoni teszt eredménye negatív lett, az már az is marad? Korai volt még megcsinálnom, vagy a pozitív az már ilyenkor is pozitív lenne? :-(

Mert ha az orvos a 12. napon (vagyis holnapra) hív vérvételre meg uh-ra, gondolom sok különbség nem lehet...


2011. szept. 1. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi újság? Mi lett az eredmény?
2011. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szóval... tegnap voltam orvosnál. Mégsem volt vérvétel. Először egy vizeletes teszt, ahol felfedeztek egy halvány poz. vonalat is. Hát tényleg halvány volt. Utána volt ultrahang. Igazából nem mondtak sem jót, sem rosszat. Elindult a terhesség, de hogy milyen irányba tart, azt a köv. hét dönti el. Furcsának tartja a doki, hogy a petefészkek visszazsugorodtak, holott ilyenkor kéne megduzzadniuk, merthogy nyomják a sárgatest hormont. Hát én most kénytelen vagyok ezt Crinone és Duphaston formájában kapni, és egy hét múlva van megint jelenésem uh-n. Úgy köszönt el tőlem az orvos, hogy azért ne éljem bele magam :-(

Mit gondoltok? Bár ez nem tapasztalat függvénye, tudom...

2011. szept. 3. 05:47
 13/15 sumergo ***** válasza:

Nyugi, a hormonpótlás segít a petefészekproblémán, Tapolcán ettől függetlenül is kap mindenki progi pótlást. Bár nálam meg voltak duzzadva a petefészkek, látszottak a sárgatestek is, mégis úgy búcsúzott el a doki tőlem, hogy még bármi lehet. Ráadásnak, bár a csaj a laborban azt mondta, hogy erős pozitív a tesztem, nekem nagyon is halványnak tűnt. Azóta pedig mindig van min parázni. Próbálj beszélni a kicsivel, hogy kapaszkodjon, én is mondtam neki naponta többször is, és bejött!


30+5 hkm (lombikos)

2011. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezenkívül próbálok keveset rágódni rajta (persze nem nagyon sikerül).

Vajon választ ad az nekem itthon még péntek előtt, hogyha veszek egy tesztet, erősödik a poz. csík...? (illetve ha nem is látszik... de erre most nem akarok gondolni, a jót szeretném bevonzani)

2011. szept. 3. 08:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem minden lesz. A hormonpótlás tényleg segít!!!Vigyázz magadra!!!
2011. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!