Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már teherbe valaki 1...

Esett már teherbe valaki 1 petevezetékkel?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig próbálkoztatok? Minden részlet érdekel. Stimuláció, gyógyszeres rásegítés, praktikák. Nekem sajnos méhenkívüli terhesség miatt kivették az egyik petevezetőmet, és azóta is várjuk, de nem sikerül újra teherbe esnem. A meglévő vezetőm átjárható.
2009. ápr. 19. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnőm minden külső beavatkozás nélkül, teljesen spontán módon esett teherbe egy petefészekkel, pedig azt mondták neki, amikor a másikat el kellett távolítani, hogy nem valószínű, hogy lehet természetes módon valaha is gyereke. 2 nagy lánya van...
2009. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Itt az én válaszom minden benne van amit kérdeztél , ha mást nem is azokat amiket én írtam a kérdező azokat olvad el és megkapod a választ a kérdésedre.

Kitartás lesz eredménye hidd el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg minden második hónapban van rá esélyed.

Nem mindig kell elhinni,amit mondanak.Nekem is azt mondták a hátrahajló méhemre,hogy képtelenség.Nem volt igazuk.A barátnőm most 38 évesen terhes először fejletlen méhvel.20 év próbálkozás és idegbaj után feladta.Rögtön terhes maradt.

2009. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok.

Kedves második:

Elolvastam a történetedet az összes hozzászólást, és ez tényleg elképesztő!

Mi is már 4 éve várjuk a babát, 2 éve volt a méhenkívülim, és azóta semmi. Sajnos már 30-on felül vagyok, és kezdek elkeseredni. A doki engem is lassan beutal a meddőségibe, de én is annyira reménykedem egy ilyen csodában! De akkor te kaptál kezelést, gondolom, ha már beültetésre készültél?! Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad ezt velem, most azért jobb kedvem lett(tegnap egész nap sírtam, mert megjött)

2009. ápr. 19. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ne srj , hidd el nagyon hamar jönni fog aza kis csoda , igen én már megkaptam mindenféle injekciót mindent a beültetés lett volna szerdán de nem kellett , neked is össze fog jönni csak higgy benne és szerelemből szerelmeskedjetek ugy ahogy leirtam és jönni fog ....

Mielöbbi babásodást de nekünk sem kellett volna megvárni a 6 évet most már utólag tudom ugyhogy ha nagyon elvagy kenődve mindenképp forduljatok orvoshoz hisz sajnos nem mindenkivel történik meg ez a csoda és ha az inszem nem is a lombik tuti segíteni fog , és lehet neked is pont a beültetés elött sikrül majd pozit tezstelni , örülök neki hogy feldobtam picit a kedved de én annak örülnék legjobban ha aegy pozituiv teszt dobta volna fel a kedves éd nem én de eljön annak is az ideje tudom 6 kínkeserves szenvedéses évet vártam rá de megérte itt a pocakomban... :-))

2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én lombikkal estem teherbe. Ha eddig vártatok akkor szerintem fordulj orvoshoz. Én a budai meddőségi központot jószível ajánlom neked. Onnan is Koncz doktor urat. De mindegyik orvos nagyon jó ott. Ha érdekel valami róla írj. Szerintem ne várjatok mert minnél tovább vársz annál kisebb az esélyed a teherbeesésre.N e várd a csodát menj inkább elébe.
2009. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét babámmal egy vezetékkel...

De nem minden második hónap esélyes hanem minden hónap!!!

A maradék vezeték átveszi a hiányzó működést akár a hasüreg aljáról képes felszippantani a kiszabadult petesejtet.Olyan mintha lehajolna érte:) Ezt a dokim magyarázta el.. és így is van.

Azért kell a hőmérőzés, nyákvizsgálat, méhszájvizsgálat kispárna neked, laza alsó apának, de ezeket azok is használják ahol mindkét vezeték megvan!


Mi az első baba előtt hsg-n voltunk, mert én agyaltam azon hogy a maradék egy vezetékem is el van záródva.. el is volt de a rtg alatt addig nyomták a kontrasztanyagot hogy a lepatadás felszakadt.. következő hónapban terhes lettem.. aztán a másodikra 5 hónapot vártam most a harmadikra már 9. hónapja dolgozunk.. Sok sikert!

Jönni fog a baba, nem stresszelsz rajta sokat? nem lehet hogy ez a baj? Én is így voltam aztán a természetre hagytam a dolgok menetét..

2009. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Orvoshoz már régóta járunk. Az eredményeink jók. A férjem sperma képe tökéletes, a hormonjaim úgyszintén(múlt havi), HSG-n már 2 x voltam, legutóbb 2 hete. Ez volt az első Clostis hónapom. Volt pé ráadásul pont a jó oldalon, de mégsem sikerült. Doki(ő már a 2. orvosom) azt javasolta, hogy még egy insemet próbáljunk meg(már volt egy 3 éve) és ha nem sikerül, akkor irány a Kaáli.

21.34-es nek köszi az ajánlást, de nem Pesten élünk.

Hát ennyi. Szóval ez a 4 év elég mozgalmasan telt. Volt benne "nem érdekel" időszak is, és akkor estem teherbe, de sajnos az is ilyen szerencsétlenül alakult. Most pár hónapja áltam rá újbol a dologra, most viszont nagyon akarom, az tény.

2009. ápr. 20. 09:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. 2 hónapja voltam HSG-én
2009. ápr. 20. 09:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én sem Pesti vagyok én Miskolcról jártam fel Pestre.Szerintem megéri elgondolkodnod rajta mert a Káli még drágább. Ott még egy ultrahangért is fizetni kell. És hidd el lesz mit fizetned anélkül is. A legtöbb páciensük nem budapesti.Az útiköltséget állja az állam ha pecsételtetsz le papírt.
2009. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!