Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van így? Az aki szeretne...

Miért van így? Az aki szeretne babát, minden készen van annak nem sikerül, aki meg nem annak mindig "becsúszik".

Figyelt kérdés
2 év alatt túl vagyunk szerintem majdnem mindenen. Átjárhatósági vizsgálat, closty, inyekciók, fer14, voltunk nászúton, szerveztünk esküvőt (gondolat elterelés). Nem hiszem el, hogy csak az inszemináció vagy a lombik maradt...
2011. szept. 2. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyuri bácsi babaváró teakeverékeiről hallottál? Sokaknak bevált. Én ha hazamegyek legközelebb, akkor veszek. Sajnos idekint még annyit sem törődnek a nőkkel, mint otthon.
2011. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kérdés én is gondolkodtam már ezen, de sajna az élet ilyen igazságtalan..

Sok sikert kívánok és ne csüggedj biztosan sikerülni fog!

2011. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bár mi terveztük, tehát akartuk és jött is elsőre. Sógornőméknek két évig nem. Tudod mit mondott egyszer,hogy miért jött nekünk egyből össze. Mert nekem meg sem fordult a fejemben,hogy nem sikerülhet. És igaza van. Én akkor még nem tudtam,hogy ilyen sokaknak nem sikerül, vagy csak nehezen. Én úgy gondoltam,hogy ha majd jöhet, akkor csak nem védekezünk és kész. És így is történt. Ugyanannyit voltunk együtt,mint egyébként, csak nem védekeztünk! És össze is jött.

Szóval sokan már az első hónapban "rágörcsölnek", mert tudják,hogy nem olyan egyszerű és sokan úgy állnak hozzá,hogy na elsőre tuti nem jön. Bennünk pont ez nem volt!

Bár én a helyetekben már két év után megpróbálnám a lombikot!

2011. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést számtalanszor feltettem magamnak a több mint 6 év alatt. Amikor az orvosokhoz mentem a meddőséggel, és a másik ajtónál az abortuszosok álltak sorba...

Hogy mik voltak akkor bennem, azt nehéz megfogalmazni.

Én letettem a gyerekről. A párom nem akart örökbefogadni, én nem akartam további kivizsgálásokat - hát elkezdtünk gyerek nélküli életre berendezkedni.

És akkor derült égből villámcsapás: terhes maradtam, csak úgy.

Nem tudom mi a magyarázata, talán az, hogy akármennyire mondtam, hogy nem vagyok rágörcsölve, tudat alatt mégis rá voltam a feladás pillanatáig.

Kívánom, hogy nektek is így legyen, csak hamarabb, ne 6 év után!

2011. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

10:00-as valaszado ezert szoktak azt mondani, hogy "ahova a tudomany mar nem er el, oda eler Isten keze". :) Nem vagyok vallasos csak ugy eszembe jutott ez a kozmondas.

Kedves kerdezo, ha csak az inszeminacio vagy a lombik marad ezen ne keseregj. Inkabb orulj, hogy ezt is feltalatak es lehet igy babatok. Mindenki szeretne termeszetes uton, ez igy igaz de, ha nem lehet akkor nem kell elkeseredni es meg kell ragadni a lehetoseget. Vegig kell menni az uton a vegsokig. Semmi rossz nincs abba ha lombikkal szuletik egy baba. Ugyhogy fel a fejjel, nincs minden veszve. Szerintem azt, hogy miert van igy es miert azoknak sikerul akik nem akarjak felejtsd el. Ezt sosem fogjuk megtudni, megerteni. :( Ne emeszd ezen magad, eljon a ti idotok is.

2011. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! nekünk 3 év után sikerült. Minden violt ami neked + 2 sikertelen lombik! És nekünk a Gyuribácsi féle tea segitett. De egyébként én a szivem mélyén már fel adtam. Novemberben kelett volna menni a következő lombikra. De egy porcikám sem akarta már a következőt. Én már nem bírtam lelikleg. Mi már azt is meg beszéltük a férjemmel, hogy egy kicsit várunk és örökbe fogadunk. Én már mindennek utána is néztem de még nem inditottuk el a fojamatot. Szerintem nekünk ezek miatt sekerült. Meg egyébként én átt is estem a ló tuloldalára és azt mondtam magamban, hogy én már nem is akarok. Egy hónapig sem voltam ezzel a gondolattal és egyböl sikerült.

Tényleg van valami a nem rágörcsölésben.

Neked is sikerülni fog!

2011. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Off ! Mennyibe kerül ez a teakeverék ???
2011. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15 ezer forint.Mi egy hete kezdtük el és nagyon bízom a szerencsébe mert más nem maradt.Én nem vagyok istenhívő ember így maradok a realitások világában.Olcsóbb mint a gyógyszerek és a műtét.Sok nővel beszéltem Bükszentkereszten akik bizony nagyon betegek voltak de Gyuri bácsi kikezelte őket a teáival és most boldog anyukák vagy kismamák.
2011. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

15.000 Ft a babaváró csomag(csalántea és diólevél tea van benne azt hiszem)

2011. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ez az a kérdés amin kár gondolkozni. Csinálni kell a dolgokat ahogy jönnek sorban. Egyébként az inszemináció nem egy megterhelő dolog. Én a helyedben bevállalnám.
2011. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!