Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az hogy a pé későn...

Lehet az hogy a pé későn volt? És így a teszt sem mutat még semmit, mert a beágyazódás 14. napja majd csak 4 nap múlva esedékes?

Figyelt kérdés

HSG után vagyok,utána véreztem,de az még korai lett volna mensinek,mert kb 32 naposak a ciklusaim.Most vagyok a 36.napon.Már meg kellett volna jönnie,illetve csak barnáztam és a hőm 37,1 volt tegnap(eltörtem a lázmérőt:-(,ma nem tudtam mérni)

Viszont ugye az LH teszt(jóstesztként)csak halvány csíkot mutat,de ugyebár ez nem jelent semmit..)

A normál teszt viszont negatívot mutatott.

Szerintetek lehet ebbőlmég baba?


2009. ápr. 20. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
görbéd van??
2009. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg addig minedig van esély. Szerintem 2 nap múlva tesztelj megint.
2009. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nincs sajnos görbém:-( lehet hülye vagyok de tegnap akartam elkezdeni az lh tesztelés mellet :( erre nem eltörött a lázmérő?

egxébként lehet bebeszélem magamnak de minden nap olyan mensis érzés van,viszont semmi más..lehet ezek szerint ez bármi..

2009. ápr. 20. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!