Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi rá az esély, hogy...

Mennyi rá az esély, hogy nekem csak lányaim születnek majd? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
1 bátyám és 1 nővérem van. nővéremnek 3 fia van. bátyámnak van lánya és fia is. tök logikus lenne ha nekem meg csak lányaim lennének
2011. szept. 4. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:-)

ez aranyos, csak semmi tudományos alapja nincs. Jókor kell elgyártani őket, akkor van rá esélyed.

2011. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rajtad múlik, hanem a férjed spermiumain.

Neked csak X kromoszómád van, neki van X és Y is.

2011. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi logika! Csak a férfin "múlik" hogy fiú lesz vagy lány,attól függ X vagy Y hímivarsejt arat rajt-cél győzelmet! Hallottam hogy a nő is rá tud segíteni,lúgosítás,savasítás.
2011. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon is múlik, hogy mikor csináljátok. Ha kicsit peteérés előtt, akkor lesz általában lány. Mivel a "fiú spermák" gyorsabbak, de rövidebb életűek. Így a lányok fognak oda érni.

Egyszer a Czeizel nevű genetikustól hallottam a rádióban. Mondott olyan fürdőket is amivel ph-san lehet elősegíteni a dolgot, de arra már nem emlékszem, mert nekem nem aktuális a dolog. :P

2011. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Én nem is értem ezt a logikát. De hülyeség az biztos.
2011. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
miért nálunk meg a bátyámnál és a nővéremnél is csak lányok vannak,és én is inkább lányt szeretnék majd,de lehet csak fiu gyermekem lesz.
2011. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!