Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a problema? Velunk...

Mi lehet a problema? Velunk van a baj?

Figyelt kérdés
3 honapja sikertelenul probalkozunk a babaval... :'(a paromnak varicocelenje van,de az orvos azt mondta ennek ellenere lehet baba!viszont nekem allando fejfajasom van rosszuletek es kisido alatt hihetetlenul sokat hiztam!aminek az okat nem tudjak az orvosok!majd oktoberben megyek meg vizsgalatokra!mit csinaljunk h osszejojjon a baba???tudom nem sok ido telt el azota h probalkozunk,de. Mar naon vagyunk sajat babara!nektek mi segitett abban h osszejojjon???
2011. szept. 6. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet sajnos,hogy mindkettőtökkel! A férjed átmenetileg lehet meddő a varico-tól. Az én férjemnek három éve volt. Akkor mondta a doki,hogy nem muszáj most műteni, csak ha nem jön majd össze a baba. Viszont egy barátunknak volt, és ő mondta,hogy nekik nem jött össze a baba, a műtét után sikerült kb. 3 hónappal, ráadásul megnyúlhatnak a herék, tehát jobb,ha minél hamarabb megműtheti. Megműtettük, most elsőre összejött a baba.

Neked meg lehet pajzsmirigy problémád. Barátnőm azért kezdett hízni! Bár szerintem ez már kizárták a dokik. Csináltak hormonvizsgálatot?

2011. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szex.:D


De most komolyan, három hónap sikertelen, adjatok még időt magatoknak!

2011. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem most oktoberben kaptam idopontot pajzsmirigy vizsgalatra,anyukam is pajzsmirigyes vszinu orokoltom....a hazi orvosom is arra gyanakodot h pajzsmirigy alulmukodesem van!majd meglatjuk!vagyis szted van ra esely h vha babank legyen???ja amugy parom semmi penzert nem mutetne meg magat!apukaja ugyanis meghalt azota benne van egyfajta felsz.....
2011. szept. 6. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
kevés az a 3 hónap, mi másfél éve próbálkozunk, türelem rózsát terem.
2011. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!