Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark tea akadályozhatja...

A cickafark tea akadályozhatja a menstruációt? Vagy az inkább elősegíti?

Figyelt kérdés
Milyen teát javasoltok, ami rendezni tudná a ciklus zavaraimat? köszi a válaszokat!
2008. márc. 9. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
orvosnál már voltál?
2008. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam, de rászánom magam, ....igérem. Csak keresem a megoldásokat.Végső elkeseredés után...
2008. márc. 9. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a cickafark teát, ittam több hónapig, de nem segített igazán. Maradtak a hosszú, akár 45 napos kiszámíthatatlan ciklusaim.

DE lehet, hogy neked használ, próbáld meg!

Lehet, hogy nálam az volt a baj, hogy nem főztem ki eléggé a teát. Viszont kapható fitotékákban kapszula formában, az biztosan elég tömény, és nyelhető keserű íz nélkül. :)

Nekem egyébként a Hormeel S csepp vált be, homeopátiás készítmény, valami 10 féle növényt tartalmaz, köztük a cickafarkot is. Azóta nincs olyan, hogy kimaradna a mensim, 36 nap általában.

Keress rá esetleg fórumokon! Akár a teával együtt is alkalmazhatod.

2008. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miota probálkoztok? egyépként én ugy tudom,hogy jo a menzire. szoval igyad.az tuti hogy a menzit nem gátolja sőt én ugy tudom,hogy elősegiti. tudod hogy kell inni,és megcsinálni teának?
2008. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát lassan féléve próbálkozunk. Persze ezalatt sok minden történt, ami nem kedvezett a gyermekáldásnak..:( Volt néhány rossz tapasztalatom az orvosokkal, és jobban vonzódom a gyógynövényekhez, csak remélem, h jól használom őket. és veled megtörtént már a csoda?
2008. márc. 9. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
ÉN IS PONT ENNYI IDEJE PROBÁLKOZOK. Voltam orvosnál kettőnél is, azt mondták hogy van peteérésem. De nekem volt olyan is hogy 40. napra jött meg, akkor cisztám volt. sajnos nagyon sokszor volt cisztám. és neked van peteérésed? hány napra jön meg a menzid?
2008. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a cickafark teát menstruációs görcsöldónak ittam!

Ha rendszertelen a ciklusod, inkább keresd meg a dokid!

2008. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én már töb fórumon olvasgattam ezzel kapcsolatban. Azt szürtem le, hogy a cickafark és a palástfű tea együtt jó a menzesz rendezésére. Azonban most egyre többet olvasok a PreMens nevű tablettáról, ami barátcserje kivonatot tartalmazó gyógynövény készítmény. Állítólag ennek a készítménynek a 1-3 hónapos rendszeres szedése rendbehozza a menzeszt.
2008. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát bevallom az őszintét, nem vagyok biztos abban h nekem van e egyeltalán peteérésem...a ciklusom pedig 36-40napos.

Szörnyű ezt így kijelenteni, de én ilyen tökéletlen vagyok

:( Úgy szeretnék tenni ellene. Olyan aranyosak vagytok itt annyi okosat tudtam meg. Asszem, amióta ezt az oldalt megismertem, látok vmiféle megoldást magamra. :)

2008. márc. 10. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát már eltelt több mint három év , megosztod mi történt veled ? Összejött a pici ?
2011. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!