Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi akadályozhatja a teherbeesé...

Mi akadályozhatja a teherbeesést egészséges pároknál?

Figyelt kérdés

Igaz nemrégota próbálkozunk csak 2 honapja tudom vannak párok akik évek ota de érdekelne h mi lehet az oka h még nem estem teherbe.. fiatalok vagyunk egészsegesek...kérlek értelmes válaszokat előre is köszönöm...


22/L


2011. máj. 4. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Gyere vissza ezzel egy év múlva.
2011. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ha az a kérdés te miért nem estél teherbe akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy ennyire ne görcsölj rá, havi 1 nap van peteérés, nem egy olyan könnyű ezt betalálni...



akik évek óta próbálkoznak és nem sikerül arra rengeteg magyarázat van, sajnos :( millió vegyszer, fogamzásgátlóval permetezett gyümölcsök, dohányzás, hormonzavar, stb, stb.

2011. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manka68 ***** válasza:
50%

Szia!

Ha tudnánk az okát, már rég babásak lennénk. :-)

2011. máj. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egészségről van papírotok is? Úgy értem, hogy utánajártatok? 2 hónap az semmi, 1 év múlva ráérsz ezen idegeskedni.
2011. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi két évet próbálkoztunk, egészségesek vagyunk mindketten és mégis csak a lombik segített! Ki tudja, mi az oka, ezer meg egy ok (külső tényezők is akár) lehetnek.
2011. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy sikersztorit.. :-)

Egy ismerős is itt, a neten nézelődött, hátha talál valamit, miért nem esik (amúgy nőgyógyászatilag egészségesen) teherbe?

Talált egy oldalt az "inzulinrezisztenciá"-ról..


[link]


Elment dietetikushoz, átbeszélték az étkezését, és a KÖVETKEZŐ HÓNAPBAN!!! állapotos lett!


Én megértem, hogy ki vagy akadva a két hónap miatt, én három miatt voltam.. az én érzéseim, az én csalódottságom, nekem azzal nem könnyebb, hogy másnak még rosszabb.

Úgyis csak pár napig kesergünk, aztán megérezzük, hogy új hónap, új lehetőség.. de annyit hadd búsuljunk!


Remélem, segítettem, üdv, és sok sikert neked is!

2011. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is inzulin rezisztenciám van és ez általában PCOS-sel jár együtt. Azt pedig a nőgyógyász észreveszi. Ettől függetlenül egy terheléses inzulinvizsgálatot megér.
2011. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nekem több nőgyógyász sem vette észre, éveken keresztül!

Nem feltétlenül cisztás a petefészek ebben a betegségen. Az is csak egy lehetséges tünet.

Ha nem kapok tippet egy ismerőstől, akkor még mindig csak találgatnánk mi lehet a bajom.

2011. máj. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!