Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyálkahártyám a menses közepén...

Nyálkahártyám a menses közepén is még nagyon vastag (8mm). Ez mitől lehet? Akadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Cillus közepén 14-16 mm szokott lenni. Vérzésem nem túl erős és már többször volt túl vastag a 3. napon (2mm helyett 4-8 mm). Ciklusom amúgy rendben van, pé-m is szokott lenni. Jár valaki hasonló cipőben?
2010. jún. 30. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Clostilbegyt, segíti a teherbeesést, és vékonyítja a méhnyálkahártyát. Orvos mit mondott?
2010. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy hormont stimulálásra így nem ad, de ha lesz pé, akkor próbálkozunk. Szokott lenni..
2010. jún. 30. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia..nekem a ciklus 11.napján szokott lenni kb 13 mm..erre a doki azt mondta..határeset..peteérésem van, azt mondta elképzelhető, hogy mire a beágyazódásra kerül a sor addigra túl vastag lesz és nem tudja magát befúrni..a vérzésem nekem kb másfél két napos, és nem erős..normális 29 napra mindig megjön..elküldött laborba női hormonokat néztek..a többi majd ezután derül ki.
2010. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta a dokid, hogy mi az, ami már túl vastag? Mert nekem a 14-16 mm-re mindig megdícsérnek, h milyen jó, mert általában mindenkinek túl vékony.
2010. jún. 30. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mondta..ennyit mondott a 11-napi uh után, hogy ez a 13mm-még határeset..a héten kész lesznek a hormoneredmények és úgy is megyek vissza hozzá majd rákérdezek mindenképpen.Én is úgy tudtam ezelőtt, hogy örülnöm kell a vastagságának mert más meg azért szenved mert túl vékony neki..de nézd szerintem nem lehet gáz..hisz már voltam terhes, és szültem is akkor is kb ilyen értékem volt..és akkor mensi előtt 18-19mm-re hízott meg..
2010. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK, köszi.
2010. jún. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!