Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 28. napon érdemes már...

A 28. napon érdemes már tesztelni? 29 napos ciklusnál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A nem várt napja után egy nappal.

De azért megpróbálhatod, viszont ha most negatív, két nap múlva még lehet pozitív, de csak azért mert ma még nem kell megjönnie.

2011. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is egy nappal hamarabb teszteltem, mint a nemvárt napja, és nem is reggel, hanem délután 2 körül, mégis látszott a két csík halványan, de kivehetően. Másnap már erősebben:) De ha neked nem, nem kell elkeseredni, lehet, hogy 1-2 nappal később fog csak. Türelem!Tudom, ilyenkor nehéz!

37 h km

2011. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azthiszem megvárom a holnap reggelt az elsővel!

Moldog babavárást!

2011. szept. 7. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Meg kell várni, hogy ne jöjjön meg.
2011. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél?
2011. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem mert éjszakás vagyok és ilyenkor nem igazán tudom mikor lenne jó,mert reggelről csak 2-3 órát alszom....annyi pisiből?De ha nem jön meg,akkor vasárnap reggel!Mindenképp írok!Amúgy még mindig semmi jel,csak a cicifájás....
2011. szept. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!