Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nagyon felugrott a...

Tegnap nagyon felugrott a hőm, vizes folyásom volt és fájt a hasam. Ez ovulávió volt. A 15. napon voltam 28 napos ciklusnál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk is együtt.Már lekéstük mert megvolt az ovu?Viszont 3 napja is voltunk együtt csütörtökön este.
2011. okt. 23. 15:49
 2/6 A kérdező kommentje:
(tegnap este)
2011. okt. 23. 15:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy előtte pár nappal éreztem az ovut.
2011. okt. 23. 15:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de mindig kihagyok valamit.Szóval előtte pár nappal folyamatosan volt az átlátszó nyúlós nyák és felpuffadtam ahogy ovutól szoktam.Most nem értem az volt az ovu vagy ez?
2011. okt. 23. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát valamikor ezidőtájt. Ha a megemelkedett nap estéjén voltatok együtt, az jó jel. Összejöhet. Szurkolok, most már csak türelemjáték...
2011. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál!!Úgy látszik nem sokan írnak valamiért nekem.Köszi,hogy szúrkólsz!!:)Most lessz a 6. hónap próbálkozásunk.Nagyon boldog lennék már ha most sikerűlne de kezdem elveszteni a reményt.:(
2011. okt. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!