Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Linkelnétek nekem késői...

Linkelnétek nekem késői peteéréses görbéket? Vagy esetleg peteérés nélkülieket?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 7. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
[link] Ezen a linken működik a bto, sőt nekem a rendes oldal is bejön. Lehet csak technikai baki volt. Bocs az off-ért, de ugye ott lehet találni jó sok görbit.
2011. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi:)
2011. szept. 9. 18:28
 13/21 anonim ***** válasza:
Nincs mit, utolsó voltam :)
2011. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
észre vettem hogy nem mindig egy időben méred a hőd. A nem tudod 7 kor akkor azt a napot hagyd ki. Én is így csináltam. nekem mindig a 23 napon volt a pé és 35 napos a ciklusom. Bár most nem tudom mennyi mert 3 hónapja szültem. És 1.5 év alatt jött össze a babó. Annyit nézegettem van- e pete érésem:( És végül sikerült.a görbéd jó, de szerintem még nem volt pete érrésed, vagy csak próbálkozott a szervezeted. Mert ma leesett a hőd ahogy látom. De peteéérs után fent kell maradnia és mensi előtt vagy az nap esik le.
2011. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Viszont látom hogy 28 napos a ciklusod. Így most vagy hosszabb lesz a ciklus, vagy ez egy peteérés nélküli hónap:( de remélem csak hosszabb lesz. hajrá!!!:D
2011. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nekem a nődokim mondta, hogy fél óra ide vagy oda nem számít, lényeg, hogy közel azonos időben mérjem. Általában 7-nél előbb nem nagyon kelek fel, de néha előfordul, hogy magamtól, még az óracsörgés előtt felébredek, ilyenkor nem tudok mit csinálni sajnos!

Ez a második hőmérőzős hónapom, és az előző ciklusban a 14-15. nap környékén volt ovum (teszt, hő), most ezért izgulok itt, hogy lesz-e:)

A ciklusaim egyébként 28-36 naposak, szóval még bele is férhetne egy késői ovu:)

Akkor ha most fel megy és fent is marad a hő, akkor volt peteérésem?

2011. szept. 9. 21:30
 17/21 anonim ***** válasza:
igen. De fent is kéne maradnia. Mármint 1-2 tized esés nem számít, de több nem kéne.Tudod, én 1.5 évig minden egyes nap, minden hónapban ezt csináltam. A végén majd bele gebedtem:( De hiába mondják hogy ez rágörcsölés! Nem igaz! Miért az? mert ismerni akarom a ciklusomat? Hajrá, és remélem sikerül hamar. Ha nem ebben a hónapban, akkor majd a következőben!szorítok
2011. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) Hát mióta mérem a hőmet, sokkal jobban rá görcsöltem a témára, mennyit megy fel, mennyit esik, jajj, akkor mi van, elég őrjítő:( És nem tudok nem foglalkozni vele, mert minden nap kell mérni. És ha épp az ovuteszt alapján PÉ van, akkor szexelni "kell", olyankor nekem nem is megy...illetve megy, csak nem annyira jó:( Most viszont, hogy negatív volt az ovuteszt, meg a hőgörbe sem olyan, tök lazán szeretkeztünk, és sokkal jobban esett:)

És neked összejött? Volt valami egészségügyi dolog a háttérben, vagy csak nem akart jönni?

2011. szept. 10. 12:41
 19/21 A kérdező kommentje:

[link]

Mára így alakult...

2011. szept. 10. 12:42
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem fogynom kellett:S de végül is össze jött. És jártam méregtelenítésre is, akkupunktúrára 2. hónapban terhes lettem. Szerintem ma érdemes egy tesztet ellőnöd. mert ma leesett eléggé, ha holnap felugrik, akkor ki is szabadult
2011. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!