Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem hormonvizsgálati...

Férjem hormonvizsgálati eredménye jó?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok olyan oldalt, ahol a férfiak ideális hormoneredményeit lehetne megnézni. Esetleg, ha tudtok ilyen oldalt, linkeljétek be!

A férjemé:

LH 4,8 mIU/mL

FSH 2,2 mIU/mL

Prolaktin 9,1 ng/mL

Tesztoszteron 393,7 ng/dL


2011. szept. 10. 11:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek!

Utánaolvasok, mire jó ez az FSH a férfi szervezetben.

Mondjuk az andrológus nem adott neki semmi gyógyszert, de hát én mindennek utánanézek :)

2011. szept. 13. 14:44
 12/29 A kérdező kommentje:

Hol találtad meg a mértékegységek átváltását?

14,92 ng/ml érték mennyi nmol/l ?

NE/l = mennyi mIU/mL ?

köszi!!!

2011. szept. 13. 15:03
 13/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

nem tudom már hol találtam meg, valami külföldi oldalon, ahol le volt vezetve képletekkel, hogy hogyan jön ez ki...


Most nincs időm a többi átváltást kikeresni, de ha google-ban keresed biztos megtalálod! Ha nagyon nem megy, akkor majd írj, és ha lesz időm próbálok én is keresgélni :) Azok az átváltások mihez kellenek???

2011. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ebben voltak megadva a neten azok a hormonok, amiket keresek, de a férjem eredményei a másik mértékegységben vannak. :)

a 14,92 pedig az én progeszteron értékem a 21. ciklusnapon, s az is másban van megadva a neten és a leletemen.

köszi, de mit írjak be a google-ba? mértékegységek? mert arra nem adott ki semmit, már próbáltam mindenféle megfogalmazásban.

2011. szept. 13. 19:00
 15/29 anonim ***** válasza:

megint én vagyok :)


Azt találtam, hogy 3,18 a váltószám, tehát akkor a te értékedet meg kell szorozni ezzel, és akkor kapod meg az nmol/l-t, ami 45 körüli érték (csak fejben számoltam), az nagyon jó, semmi gond nincs vele :)

2011. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

köszi!

legalább az én értékeim rendben vannak.

sajnos a férjemével vannak problémák :(

2011. szept. 14. 16:54
 17/29 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, hogy a párommal vannak bajok, ezért is tudtam segíteni neked a hormonértékeknél :(

Pontosan milyenek lettek az eredményei?


Nálunk talán nemsokára már megoldódik a problémánk, legalábbis bízom benne :)

2011. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

oligozoospermia max

holnap újabb mintaadás, remélem jobb lesz.

2011. szept. 15. 13:16
 19/29 A kérdező kommentje:

nálatok mi a diagnózis? kapott valami gyógyszert a párod?

fer 14-et olvasom mindenhol.

2011. szept. 15. 13:36
 20/29 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly tavasszal 7 millió/ml, 1 hónapra rá 10 millió/ml volt, aztán közbejöttek dolgok, elmaradtak a vizsgálatok, most júliusban megint volt népszámlálás, ha lett volna mit, mert látóterenként 1 db volt :((

Most Fer14-et, E és C vitamint szed, próbáljuk visszahozni legalább a régi állapotot...


A hormonjai rendben vannak, a tesztoszteron lett picit alacsony, mert 9,valamennyi lett, de arra nem kapott semmit.


Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz, már járatos vagyok a témában aránylag (sajna).

Drukkolok, hogy jó legyen a párod eredménye holnap, ha van kedved, majd írd meg, hogy mennyi lett :)

2011. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!