Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetnek ezek a tünetek?...

Mitől lehetnek ezek a tünetek? Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Problémám a következő. 9 hónapja próbálkozunk, és semmi! Mi lennénk a legboldogabb pár ha összejönne a Baba! Volt már 1 terhességem tavaj nyáron de missed ab lett a vége sajnos. Most ápr 3.-ám volt a mensim, és a hőm is fent van, 3 napja görcsöl a hasamalja mintha meg akarja jönni, ha rágyujt mellettem a férjem hányingerem lesz, néha szédülők is, a melleim fájnak a derekam majd leszakad! Egésznap csak ennék ha lehetne! Lehetséges hogy Baba van a dologban?? De jó lenne! :-)
2009. ápr. 22. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hány napos ciklusaid vannak??? lehet h te magad produkálod a tüneteket mivel már nagyon szeretnél babát, de kívánom h ne így legyen ha gondolod a mensi elmaradta után tesztelj és mindjárt okosabb leszel

sok sikert

és ha nem sikerül akkor sem add fel!!!!!!!!!!

2009. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 29 naposak. Az a furcsa nekem hogy sosem szokott görcsölni a hasam! A hányingert hogyan lehet bebeszélni magamnak? Reménykedek, de nem vagyok biztos abban hogy most sikerült!
2009. ápr. 22. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Megtudod,ha csinálsz egy tesztet!Majd ird meg az eredményt!Szoritok neked!
2009. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor csináljak tesztet? Holnap már kimutatná ha sikerült volna teherbe esnem? A férjem legfőbb vágya teljesülne! Annyira jó lenne!
2009. ápr. 22. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha már meg kellett volna jönnie és nem jött meg,akkor igen csinálhatsz holnap egy tesztet!Szoritok!
2009. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!