Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül nekünk?...

Miért nem sikerül nekünk? Minden lehetőség adott, egészségesek vagyunk, gyakran vagyunk együtt, figyeljük a peteérést, szedünk vitamint. Mi nem stimmel?

Figyelt kérdés
Már nagyon elvagyunk keseredve....annyira vágyunk a bébire....csak ő hiányzik a tekjes boldogsághoz!
2011. szept. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Akkor sorstársak vagyunk!Mióta próbálkoztok?Kivizsgáláson voltatok?Én is már mindent bevetettem,teák,vitaminok,méhpempő,de sajnos nem sikerül.
2011. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincsen semmi szervi probléma egyikőtöknél sem, akkor a GÖRCSÖS AKARÁS az oka! Tudok róla mesélni. 2,5 évig próbálkoztunk sikertelenül. Mindenen végigmentünk (teák, vitaminok, hőmérőzés, szex 2 naponta, sperma vizsgálat, petefészek átfújás, meddőségi központ, inszemináció...) no eredménnyel. Már totál kivoltam lelkileg, csak ezen pörögtem, minden alkalommal, mikor megjött zokogtam. Majdnem ráment a házasságunk.

Aztán 2,5 év után erőt vettem magamon és elhatároztam, hogy nem foglalkozom a baba témával kb. fél évig. Elmentem egy pszichológushoz, hogy segítsen kimásznom a gödörből, elkezdtem talpmasszázsra járni, hogy legyen egy jó fél órám hetente 2* munka után. Ha elkezdtem számolgatni, hogy hol is tartunk a ciklusban, akkor tudatosan másfelé tereltem a gondolataimat (nem ment könnyen az elején, de aztán egyre jobb lett). Isteni volt, hogy nem volt nyomás rajtam/rajtunk. Akkor szerelmeskedtünk, amikor jól esett.

Bizonygattam én mindenkinek, hogy á, nem görcsölök rá, de így visszagondolva, igenis görcsöltem. Elhatározásom Szilveszterkor volt, március 5-én pozitívat teszteltem. Azóta 10 hónapos az én gyönyörű Picilányom:o)

2011. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet ez az ok! A peteérés figyelés, vitamin stb. Felejtsétek el! Legyetek együtt,amikor akartok!
2011. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem "órarend" szerint vagyunk együtt,tehát idáig nem fajultak a dolgok,de tudom mikor van peteérésem!

Egyébként ha úgy vesszük,2 éve próbálkozunk,de tavaj babás lettem,de 10 hetesen megszünt a szívhang!azóta sokáig nem mertük nehogy azért legyen majd baja,de akkor is csak a megszakítással "védekeztünk",most igazából ez a negyedik sikertelen hónap!Általában 30 napra jön meg,ma volt a 31. nap,ma negatívat teszteltünk,bár a cicim be van durranva!Már nem igen hiszem hogy a teszt "tévedne"!

Nincs nagy görcsölés,mert már a kapcsolatunk kezdte sínleni,de azért rossz volt csalódni,tudjuk,türelem,de olyan nehéz.....körülöttem babásodnak,csak én nem.....

2011. szept. 11. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon akarjátok, az a baj.

Kicsit másfelé kellene terelni a gondolataidat!

Tudom, hogy nehéz, de nálunk is ez hozta meg a "sikert"!

Kívánom, hogy mielőbb valóra váljon az álmotok!

2011. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,reméljük mi is,mert már tényleg csak ő hiányzik e telje boldogság!hoz
2011. szept. 12. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!