Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló után mennyi idő...

Fogamzásgátló után mennyi idő múlva estetek teherbe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Abbahagyást követően az 1. hónapban még védekeztünk,a 2-ban már nem, és terhes is lettem.
2011. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Azt mondják, két-három hónap kell a kiürüléshez, de függ a szervezetedtől, a gyógyszertől, hogy mennyi ideig szedted. És hallottam már olyanról is, hogy kevesebb mint egy hónappal a gyógyszer abbahagyása után megfogant a baba.
2011. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig másfél évig mercilont szedtem és most 4. hónapja szedem a novynettet és úgy beszéltük párommal hogy a maradék 2 hót még beszedem és akk onnan próbáljuk a babát
2011. szept. 12. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
8 év tabi után a 3. hónapban már sikerült is.
2011. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-5 évig szedtem Tridordiol 21-et, azt mondják már régi, elavult, nem is lehet kapni már, sok volt benn a hormon a maiakhoz képest. Elmentem dokihoz mielőtt élesben próbálkoztunk volna a babával, írt egy gyengébb bogyót, kaptam tőle egy próbalevéllel, meg írt egy receptet. Hát a receptet már nem váltottam ki, abbahagytam a gyógyszert és rögtön terhes lettem a lányommal, minden rendben volt a terhesség alatt, 34 hétig dolgoztam (irodán), sima szülés volt 3 óra alatt.

Aztán szopi alatt szedhető bogyót (Cerazette) szedtem míg szoptattam a lányom, 11 hós koráig szopizott. Akkor visszamentem a dokihoz, mert terveztük a tesót pár hónapon belül, mondtam hogy írjon addig másik gyógyszert. De azt mondta pár hónapra nem ír, szedjem tovább. Nem sokáig szedtem, 1 éves múlt a lányom mikor abbahagytam, (nagy elhatározás volt, a levél közepén hagytam abba). Addig nem volt rendes menzim, nem állt be szülés után, miután abbahagytam a bogyót, 3 napra rá rendesen megjött, aztán már nem. Terhes lettem és 8 hetesen kiderült hogy duplán. Azóta már 13 hósak az ikerfiaim, 21 hónap van a lányom és köztük, mindhárommal minden rendben. Az ikres terhességem is problémamentes volt.

2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!