Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan közületek, hogy...

Volt olyan közületek, hogy amikor terhes lett előtte nem volt semmi tünet (pldul derékfájás, mellfájdalom, semmi folyás, kávétól undorodás stb. )? Ha ezeket nem érzem magamon akkor már nem is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 18:31
 1/7 Grófházy ***** válasza:
47%
nekem semmi tünetem nem volt.Tök jól voltam
2009. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél semmit nem éreztem, csak gyakori vizelési ingert. Most dolgozunk a kistesón és most is gyakrabban kell mennem pisilni, de lehet csak beképzelem, vagy mástól van.

Mikorra nem várod? Én 27-re, de tudom, hogy még korai lenne bármit is éreznem.

2009. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A dolog nem ezen múlik. A nem várt előtt nincs semmi olyan tünet aminek feltétlen és biztosan meg kell lenni ahhoz, hogy valaki terhes legyen. A terhességgel összefüggő igazi tünetek jellemzően csak az 5-6. hét körül jelentkeznek, akkorra már van pozitív tesztje is az embernek. Teljesen egyén függő, hogy a terhes tünetek közül kinek mi, mikor és milyen intenzitással jelentkezik.
2009. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt semmi ilyen tünetem, sőt egyáltalán nem volt hányingerem. Minden terhesség más. Természetesen ettől még lehetsz terhes.
2009. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi

csak azért kérdeztem,mert itt a lapon az esetek 90%-ban éreznek tüneteket,akkor is,amikor nem is terhesek.én erre a hétre nem várom.pontosan nem tudom melyik napra,mert múltkor késett pár napot (biztos pszihésen).csak most az émelygésen kivül semmit.csak ezért kérdeztem...

2009. ápr. 22. 19:06
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem sem volt semmi jele csak az hogy nem jött meg a havim és vettem egy tesztet és pozitiv lett:)


22hetes km

2009. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves 2.válaszoló,reméljük mindkettőnknek pozitiv és kedves utolsó utáni,neked gratula a babóhoz...
2009. ápr. 22. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!