Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, eddig nem is...

Mára nem vártam, eddig nem is jött meg, de a teszt neg. , lehet még baba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagytok jósok, csak már nem bírok magammal. Tüneteim nincsenek, a hasam két napja fájogatott, most már az sincs. Szerintetek van még remény?

Egyébként Gabriel tesztet csináltam.

[link]


2011. szept. 25. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. A hőre nincs mit adni nekem végig fenn volt és a mensi napján esett le. Ha nem jön meg kedd körül tesztelj újra. Sok sikert!
2011. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon keveset voltál együtt a pároddal. így az esély is csökken.
2011. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem kicsi az esély:/ Ha rajta vagytok a babaprogramon akkor többet legyetek együtt,peteérési időszak előtt kőzben és után!Nekünk így jött össze!De majd írj jóó ? :)
2011. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem tök jó a hőgörbéd :)! ÉS van esély! Van egy 2 éves kiscsajunk a férjemmel!És mikor megfogant 2008.-ban mi abban a hónapban csak azon az egy napon voltunk 1ütt a PÉ-kor!! :)
2011. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást.

Egyébként többször voltunk együtt, de elég trehány módon töltöttem fel, éppen csak annyit, lássam mikor voltunk együtt peteérés környékén. Még nem jött meg, nem érzek semmit. Lehet reggel tesztelek mégegyet. Majd mindenképpen megírom az eredményt. :))

2011. szept. 25. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Várjuk! :) Drukk
2011. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy csepp barna folt :((

Soha nem szoktam barnázni! REggelre kiderül!

2011. szept. 25. 20:05
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos lement a hőm és meg is jött :((

Majd legközelebb.

2011. szept. 26. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De majd jövőhónapban :)
2011. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!