Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ötödik napja barnázgatok,...

Már ötödik napja barnázgatok, a mensimet csak 15re nem várom. Ez normális? Lehet baba?

Figyelt kérdés

Mellfeszülés, mint tünet, megvan. Két napig olyan fáradt voltam, hogy alig tudtam magamról.

De mégis annyira aggódom a barnázgatás miatt (nem sok van), nem tudom ez mennyire normális.

Előre is köszi a válaszokat!


2009. júl. 7. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes,a barnázás sokmásra is utalhat,korai lenne a tüneted.A meleg miatt is előfordul.
2009. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A melegre nem is gondoltam. :)
2009. júl. 7. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés normális a menzi előtt is, nem feltételnül jelent babát. Ebben a hülye időben meg mindenki alig él... Ez a barnázás már nem normális szerintem, mert ha 1-2 napig lenne, de 5 napja... ez sok minden lehet. Nekem akkor volt ilyen mikor kiderült a pcos. Persze nem azt mondom hogy nálad is ez van, és nincs baba, mert lehet baba is, de szerintem érdemes lenne elmenned dokihoz.
2009. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dokira már én is gondoltam. Jövőhétre bejelentkezem.

Köszi szépen a válaszokat!

2009. júl. 7. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mensi előtti barnázás utalhat sárgatestelégtelenségre is. Bár nálam 2 hetes mensikésésnél a barnázás vetélést jelentet. De mivel te még a 15.-ét várod, így hormonproblémád lehet.

2009. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam! Volt már egy spontán vetélésem, akkor is barnáztam, de a mensi környékén, ennyivel előtte nem.

Ha esetleg ilyen jellegű problémám van, azt mivel lehet kezelni?

Köszönöm, hogy írtál!

2009. júl. 7. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Utolsó válaszoló vagyok...

Ha jól tudom sárgatestelégtelenségre ír a doki hormongyógyszert, de gondolom előtte kivizsgál szépen. A periodus 22. napján csinálnak egy hormonszintmérést talán vérből?- és az alapján döntenek a hormonpótlásról. Ha mész dokihoz említs meg neki mindent!

2009. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Köszönöm szépen az infót! A barnázás még mindig meg van, most már kezd aggasztani... Hívtam telefonon a dokit, aki azt mondta, biztos peteérésem van. De nem a peteérésemtől lehet, mert soha nem tapasztaltam ilyet, na meg nem sokára megjön. Így könnyebb volt a dokinak lerázni...:(

Mindegy jövőhéten megyek, és utána járok a dolognak.


Köszönöm szépen Lányok a hasznos válaszokat!

2009. júl. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!