Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis reményt kérhetnék, vagy...

Kis reményt kérhetnék, vagy tanácsot, tapasztalatot?

Figyelt kérdés

6 hónapja próbálkozunk babával, eddig nem jött. Vizsgálatokon minden rendben, vagyis az én prolaktin szintem magasabb, de nem kell kezelni, mert magától helyrejött.

A kérdésem: a mostani menszim késett 3 napot, utánna meg szinte csak barna folyásom volt, egy nap volt kicsit véresebb, de nem volt semmilyen görcsöm, majd 6 napig tartott ez az enyhe barnázgatás, mostanra elmúlt viszont a mellem még mindig olyan kemény, mint mikor peteérésem lenne, vagy menszi előtt és alatt, a hőmet nem nagyon szoktam mérni, de a napokba reggelente úgy kelek, hogy nagyon melegem van.

A tesztem negatív lett, nem valószínű, hogy baba, vagy még van reményem? Köszönöm


2009. ápr. 23. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor csináltad a tesztet???

El kéne menned dokihoz. Én még reménykednék a helyedben...:)

2009. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tegnap délután csináltam a tesztet, mert tegnapra múlt el a barnázás.

Orvoshoz majd csak a jövő héten tudok menni.

Ami fura volt, hogy nem volt menszi érzésem, se görcs se alhasi fájdalom, se semmi, a mellem viszont még mindig "kemény". Hát nem tudom, tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Gondolom várjak, majd lesz valami.

2009. ápr. 23. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 napos barna folyásom volt, amikor meg kellett volna jönnie. Véres nem volt. A mellem nekem is folyamatosan feszült. Én a helyedben elmennék orvoshoz. Lehet, hogy a teszt azért nem mutat még semmit,mert később volt a beágyazódás. Én mindenképp az orvost javaslom, ha vérzésed nincs és a tüneteid pedig megvannak.
2009. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

A teszt pár napon belül még kimutathatja, lehet, hogy még alacsony a hormonszinted, annyira korai a terhességed.

2009. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia hát persze h reménykedhetsz hisz annyi ilyenről lehet olvasni h van barnázás és baba is van.

a teszt lehet h csak nagyon sokára fogja kimutatni úgy h arra inkább ne adj, amit javasolni tudok: NE IZGASD FEL MAGAD ÉS LÉGY EGY KICSIT TÜRELMESEBB, HIDD EL AKKOR NEM LESZ SEMMI BAJ.

ÉS MAJD ÍRD MEG H MI LETT

LETTI VOLTAM

2009. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is reménykedhetsz! Nekem van egy ismerősöm, akinek még 9 hetes korában is negatívat mutatott a teszt, pedig már rég tudta, hogy terhes, mert addigra már járt orvosnál! Félt is, hogy valami nem fog stimmelni a terhességgel! Most tölti az 1. évet a babája! :)
2009. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap meg ma szédültem, nemtudom, hogy jel-e a reményre, de én valahogy úgy érzem, hogy mégis terhes vagyok.

Majd írok, hogy mi lett a vége.

2009. ápr. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!