Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A NANO /NATUR/ SILVER étrend-k...

A NANO /NATUR/ SILVER étrend-kiegészítővel kapcsolatban kérhetnék véleményt, tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy ezüstkolloid készítmény . Rengeteg mellékhatással és annál kevesebb ahtással. A mondern gógyszerek sokkal biztonságosabbak.


Szerintem felesleges pénzkidobás....


[link]

2010. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző válasz így ebben a formában nem igaz. A hatása igen is igazolt, elsősorban baktérium,vírus és gomba ölő hatása van. én is tapasztaltam pl. fájó fogamnál. Ezzel gargalizáltam több percen keresztül és egy idő után teljesen elmúlt.

Az igazsághoz még hozzátartozik hogy valóban sok bóvlit gyártanak belőle, amiknek alig van valami hatásuk. Általában az olcsóbbakra jellemző. Alap hogy desztillált vízből kell hogy legyen és a legoptimálisabb 1-10 nm(nanométer) a szemcsemérete. 50 nm nagyságú felett már szinte hatástalanok.

Egyébként úgy állítják elő hogy az ezüstöt egy bizonyos géppel, negatív töltéssel ,,összetörik" az optimális méretre(ennél a méretnél tudnak a leginkább kapcsolódni a baktériumokhoz, vírusokhoz, gombákhoz hogy eltudják pusztítani őket.) Az így feltöltött töltéssel a desztillált vízben nem ülepednek le az ezüstrészecskék mert állandó mozgásban vannak.

2012. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!