Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom nem...

8 hónapos kislányom nem hajlandó lassan 1 hete szopizni. Elég sok a tejem. Van valamilyen módszer amivel dudnám csökkenteni a tejtermelődést?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ritkábban fejed(azért párszor muszáj,nehogy begyulladjon a cicid)tehetsz rá hideg vizes borogatást,és létezik homeopátiás bogyó is,ami kifejezetten tejelapasztásra való.Ezek:Urtica Urens(ebből a javasolt potencia:D15,D30;vagy C15,C30),Natrium Muriaticum,és Lac Caninum.A gyógyszertárban kapsz pontos felvilágosítást az adagolásról.
2009. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy 1 éves kor előtt ha a baba nem kéri a cicit az csak szopási sztrájk.

Esetleg próbálj vele összebújni és különböző időben megkínálni.

2009. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vál.vagyok,és megcáfolnám a 2.válaszolót.Az én kisfiam 6.5 hós koráig szopott,aztán egyik napról a másikra uezt csinálta,mint a te babád.Próbáltam mindent(lámpa leoltás,kettesben voltunk,játszottunk,simiztem,összebújtunk,stb.)SEMMI nem jött be.Először csak este csinálta,aztán már reggel sem kellett a cici(sírt,elfordult,rúgkapált).Így kb.1 hét alatt teljesen leszokott a ciciről.
2009. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem is az a gondom,hogy 7 hónapos korátol csak este szopizott mikkor ment aludni,de most hogy eszik rendessen már nemkell neki a cici.Van egy kisfiam is őt elég sokáig szopiztattam már közel 20 hónapos volt mikkor leszokott a ciciről mert már nemvolt tejem.Ilyen gondom az első gyerek után hogy fejnem kell,meg alig akar valamit apadni,az elsőnél befejesztem a szoptatást és pár hét elteltével elapadtam,de most nemtudom mi lessz.Kevest iszok,kevesebbet fejem és még mindig nagyon sok van,már leszorítottam magam,de mikkor leveszem,megint csöpög a tejem.
2009. márc. 4. 13:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam,hogy mikkor melléfekszem és megkínálom,ő mindig úgy beleharap hogy sokszor még vérzik is,ezért is félek nekiadni már.Nagyon tud fájni.
2009. márc. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!