Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy ínygyulladássa...

Van olyan, hogy ínygyulladással, herpeszekkel indult a babavárás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem vagy háromszor kivirágzott a szám. Épp hogy eltüntettem zovirax-al, jött ki a következő. Aztán jött a rosszullétes időszak... :(
2011. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 1. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Mostanra nem várod, vagy már terhes vagy?

Mert mintha én írtam volna a kérdést. Én szerdára nem várom, és 2 napja 3 herpesz is van a számon, és az ínyem is be van duzzadva, és iszonyatosan fáj.

2011. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak sohanem volt herpersze, ő azt mesélte, hogy csak akkor, amikor velem volt várandós, de akkor szinte végig
2011. júl. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Herpeszről nem tudok nyilatkozni, de a z ínygyulladásról igen, az volt az első tünetem már egy héttel a mensi kimaradása előtt, vérzett az ínyem fogmosásnál és éreztem, hogy be van gyulladva.
2011. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnapra nem vártam,de még nem is jött,a teszttel még várok egy picit!Nekem ráadásul belül jöttek ki,alig tudok enni!Egy éve elvetéltem akkor is így kezdődött,de most semmi más tünetem nincs sajnos,ezért várok még mert valószínűleg megjön!
2011. júl. 2. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nagyon drukkolok neked:) És jobbulást, remélem mindkettőnknél baba okozza a herpeszt:)

2011. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy? Csináltál tesztet, vagy megjött??

2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!csináltam hétfőn és negatív lett,de még nem jött meg!pénteken tesztelek újra!Veled mi újság?
2011. júl. 6. 17:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnapra nem vártam és nem is jött, bár néha úgy érzem megfog jönni:( Nincs erős mensi görcsöm, csak picit érzem a hasam. Én ha nem jön meg csak hétvégén tesztelek.

Drukk, majd írj hogy mi lett.

2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!