Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy túl korán...

Lehetséges, hogy túl korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Augusztus 17-én jött meg utoljára, általában 28 naposak a ciklusaim,tehát kb. 2 napja késik. Kedden reggel egy pecsétnyom volt a bugyimon, nagyon halovány, pirosas valami. Azóta semmi. Ma reggel teszteltem egy negatívat. Mit tegyek ilyenkor? Orvos? Vagy várjak még?
2011. szept. 16. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában rendszeresen így jön meg.Beijeszt amikor meg kellene jönnie,és utána 3 napig semmi,és elönt:(
2011. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem voltál dokinál? Én júliusban voltam, mert 3 hetet késett. Akkor azt mondta a doki, hogy semmi gond, csak nem repedt meg rendesen a tüszőm. Utána meg is jött rendesen, nem volt sem túl sok sem kevés. De nekem ilyen sosem fordult elő, hogy a szervezetem "elővérzést" tartana :S
2011. szept. 16. 10:37
 3/17 A kérdező kommentje:
JAh, meg van ilyen cicifeszülés, reggeli hányinger, ami van este is, meg hihetetlen érzékeny lettem a szagokra.
2011. szept. 16. 10:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Elméletileg már ki kéne mutassa, de nem 100%. Szerintem menj laborba, és kérj ott tesztet, nekik sokkal érzékenyebb a módszerük. És azt hiszem vérből csinálják, nem vizeletből de nem tudom biztosan.
2011. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
20-as teszttel csináltam, nem 10-essel, az tény, és igen, ott vérből állapítják meg. Azt is tudom. De az orvoshoz menetellel várjak még, vagy higgyek a tesztnek? Nem tudom. De már lassan lerágom a 10 körmöm, mert folyton ez jár a fejemben.
2011. szept. 16. 10:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Én elmennék laborba MOST :).

Ha megfizeted, talán még beutaló sem kell.

2011. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
meg láttunk már olyat, akinek elég sokára mutatta ki a teszt a terhességet, közvetlen környezetemben is. De mivel nekem még nem volt ilyen, ezért ....értitek . :S
2011. szept. 16. 10:55
 8/17 A kérdező kommentje:
MOST sajnos nem tudok, vidéken élek és műszakin van a kocsim :)
2011. szept. 16. 10:55
 9/17 Manka68 ***** válasza:

Igen, valóban létezik HCG vérvétel, de szerintem oda kell beutaló a dokitól, vagy magán pénzért. Kb 5000Ft.

Viszont csak két-három nap előnye van a vizelet tesztekkel szemben.

De ilyen előzmények után én inkább hormonproblémára gyanakszom, és inkább endokrinológushoz mennék(hormondoki).

Sajnos a nődokik nem nnyira értenek a hormonháztartáshoz, jobb ilyen esetben elkrülni őket. És endodoki is kérhet HCG vérvételt. :-)

2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mi van...csak vááárok, csak váááárok, de nem jön semmi. Lehet, hogy bejelentkezek dokihoz...
2011. szept. 16. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!