Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj velem? Lehet, hogy...

Mi a baj velem? Lehet, hogy babát várok csak korán teszteltem, vagy valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 36. napon és még nem jött meg, csináltam 5 tesztet az elmúlt napokban és mind negatív lett.
2011. szept. 17. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, de ha szabályos ciklusaid vannak akkor nincs túl nagy valószínűsége annak, hogy terhes vagy. Egy hetes késés bárkinél, bármikor minden különösebb ok nélkül előfordulhat, nem feltétlen jelenti azt, hogy különösebb probléma lenne a háttrében.
2011. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Hát eddig mindig 28 vagy max 33 napra megjött, ezért gondoltam a terhességre, de hát a tesztek azt mutatják, hogy nem. Ezért nem tudom mi baj lehet..
2011. szept. 17. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, hallottam olyat nőgyógyásztól, hogy a páciense csak a 40. napon tesztelt pozitívat. Úgyhogy ne add fel! És ha ebben a hónapban nem is, a következőben összejöhet a baba! Én holnap fogok tesztelni, a 34. napon, úgyhogy megértelek. :) Sok sikert!
2011. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!