Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy túl korán...

Lehetséges, hogy túl korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Augusztus 17-én jött meg utoljára, általában 28 naposak a ciklusaim,tehát kb. 2 napja késik. Kedden reggel egy pecsétnyom volt a bugyimon, nagyon halovány, pirosas valami. Azóta semmi. Ma reggel teszteltem egy negatívat. Mit tegyek ilyenkor? Orvos? Vagy várjak még?
2011. szept. 16. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja :)

Értem én.

Én is 2 nap késés után teszteltem, de nekem egyből + lett.

Most meg olyan rosszul vagyok (8hét), hogy esek darabokra, a fejemet alig bírom tartani... a hányinger megvan, a szagokat én sem bírom, és a mellfeszülés is van, de ez csak később jelentkezett.

2011. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hogy zajlik egy ilyen endokrinológiai vizsgálat, hol végzik, hogyan, mennyiért, és mennyi ideig tart? Hol van ilyen doki, és mi van, ha talál valamit ami nem jó?
2011. szept. 16. 10:59
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratula :)
2011. szept. 16. 11:00
 14/17 Manka68 ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hogy nődoki mit tudna megállapítani most : semmit. Hüvelyi ultrahanggal is csak kb egy héttel a menses kimaradás után látna talán valamit (kis felritkulás, de semmi biztosat). És szerintem az, hogy valakinek negatív a tesztje, és ultrahangon látszik a baba, az annyira ritka, mint a fehér holló.
2011. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hm... az endodokira vagyok kíváncsi :)
2011. szept. 16. 11:01
 16/17 Manka68 ***** válasza:
Mivel ő a hormondoki, többnyire kér egy hormonlabort, max előtte alaposan végigmér, hogy nincsenek-e valamilyen egyértelmű hormoprobléma tünetei rajtad. Lehet ilyen, nekem a hajhullás volt, lányomnak a pattanások. Esetleg megnézi a pajzsmirigyedet (nyakon van). Elküldhet pajzsmirigy ultrahangra is. Mindenhol van ednodoki. :-) De beutaló kell hozzá, vagy magán. Én magánhoz mentem, mert nem bízom az sztk-s dokikban. Mens mentis-nek hívják őket. De nagyon hosszú a várólista, lehet, hogy jobban jársz máshol. Rákeresel a lakóhelyedhez közeliekre a neten. Vagy kérsz beutalót a háziorvostól hozzá.
2011. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

10:57 vagyok.

Köszönöm:)

Én is jártam hormondokihoz. Nekem tejcsorgásom volt pár éve.

A háziorvos adott beutalót, aztán a hormondoki kérdezett egy csomó mindent, majd elküldött vérvételre, a ciklus 3-ik, meg mittoménhányadik napjain (többször), mérték a nemi hormonszinteket, prolaktint, pajzsmirigyhormonokat, UH-t készített a mellemről és a pajzsmirigyemről meg ilyenek. Na meg adott kezelést.

De tényleg érdemes elmenned, ha vannak ilyen ciklusgondjaid.

2011. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!