Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van esély arra, hogy...

Így van esély arra, hogy teherbe estem? Tanácstalan vagyok de tesztelni még korai lenne.

Figyelt kérdés
A párommal rendszeresen védekezünk. (Gumióvszerral) Eddig még sosem volt vele problémánk kivéve egyszer egy pár héttel ezelőtt amikor sajnos elszakadt. Vettem egy eseményutáni tablettát mivel pont a peteérés időszakában történt az eset. Hamarabb jött meg akkor a menstruációm (kb. 4 nappal) azaz múlt hónapban 22-én jött meg. Két hete voltunk együtt óvszeres védekezés mellett de a menstruációm eddig még nem jelentkezett. Tegnap munka közben eszméletlenül húzódott a két petefészkemnél és a derekamnál és a melleim is feszülnek pont mint menstruáció előtt és puffadt is az alhasam. Tegnapelőtt reggel viszont arra ébredtem, hogy szörnyű hányingerem van és azt hittem azonnal kidobom a taccsot. Viszont a gyomrom elég rossz állapotban van mostanság, sok a gyomor savam és ez ennek is betudható. Viszont vannak prolaktin szint emelkedettségre utaló tüneteim is. (A mellemből nyomás hatására fehér színű folyadék távozik) Akkor most mire gondoljak? Nem szeretnék még kisbabát mivel jelenleg még tanulok. De aggaszt a tudat, hogy késik ... :(
2009. ápr. 23. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hét után már biztos kimutatja, próbáld meg a reggeli elsőből. Pl clearblue-val, az megbízható. Hát a tünetek utalhatnak rá...

reméljük a legjobbakat, írj majd hogy mi lett veled.

7 hós anyuka

2009. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De védekezés mellett? :( Annyira el vagyok keseredve ... :( Jártam már így egyszer, teljesen magamba beszéltem az egészet és több mint 2 hónapot késett! Már épp ott tartottunk, hogy gyógyszeres kezeléssel akarták meghozni de végül megjött. Remélem csak az eseményutáni tabletta zavart be ... Mert nagyon félek :(
2009. ápr. 23. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az esemény utáni tabletta megzavarta a hormonháztartásodat.
2009. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem is az esemény utáni tabi a felelős.

Sajnos ezek a gyógyszerek nagyon nagy adag hormont tartalmaznak, ami kiválthat számtalan tünetet! Ismerősömnek 30 napot késett, és neki is iszonyat feszült a melle!

Megértem, ha nem akarsz még babát, de tudnod kell, hogy a pindur nagyon jól tudja, hogy mikor kell érkeznie.....

Minden jót kívánok! :)

2009. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy 9 hónapos kistesóm most. :) Nagyon szeretem. De én még csak 18 éves vagyok és most a családom segítésére suli mellett dolgozom is. Abortuszra nem szeretnék menni nagyon nem !!!! Abba belepusztulnék. De még felelőtlen sem voltam ... :( Mindig odafigyeltünk. De egy kisbabát most nem tudnék bevállalni hiába szeretem nagyon a gyerekeket. Remélem hamarosan megjön :(
2009. ápr. 23. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

17:35-ös vagyok! Gratulálok a kistesóhoz! :):):)

Megértelek és drukkolok neked, hogy megjöjjön! :):):)

2009. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

17:35-ös ! Nagyon köszönöm szépen! A gratulációt és a jókívánságot egyaránt! :)

A többi válaszolónak is köszönöm a segítséget!

2009. ápr. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!