Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van rá esély? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Első házasságomból van egy kislányom, akit az édesanyja nem enged hozzám láthatásra. Nagyon jól kijön a mostani feleségemmel a lányom, imád nálunk lenni, de már teljesen tanácstalan vagyok. Minden páros hétvégén az enyém szombat 9-től vasárnap du. 5-ig. Soha nem kaptam még meg így, gyámügy, családsegítő munkájával nem vagyok megelégedve, nem tesznek semmit. Nagyon panaszkodik a kislányom, fél az anyjától, na meg az ujdonsült 20. mostohaapukájától, közben kiderült hogy az exem sikasztott a volt munkahelyén 2 milliót. Rákérdeztem, hogy mégis most mi lesz, életveszélyesen megfenyegettek, a feljelentést már megtettem. Rendezett családi hátérrel, bár anyagi terhekkel bőven rendelkezem. Láttok esélyt arra, hogy én nevelhessem?
2010. aug. 31. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.Esélyed, az elmondottak alapján lehet.

De ez a Te interpretációd. Nem ismerhetjük az exed, vagy legalább egy elfogulatlan, "kívül álló" véleményét.

Azért sok sikert! Főleg a kislányodnak.

2010. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, de ahhoz sok kitartásra van szükséged. Minden esetben bizonyítanod kell, hogy nem valósult meg a láthatás és utána járd végig a törvényes utat. Gyámügy, bíróság stb. Ha van már jogerős ítélet, akkor a második esetben már kiskorú veszélyeztetése, amiért börtönt is kaphatna elvileg. Ehhez jól fog jönni a sikkasztásos ügy. Az én feleségem is ilyen volt, beszélni most sem lehet vele semmit a gyerekekkel kapcsolatban de kénytelen betartani a szabályokat. Ne hagyd magad, érvényesítsd a jogaid, mert az ilyen nők úgyis arra játszanak, hogy kikészítik a másikat és akkor ők nyernek.

Sok sikert és kitartást!

2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján igen.Főleg ha elítélik sikkasztásért.Bár az igazságszolgáltatás malmai lassan őrölnek.Azért érdemes lenne meghallgatnunk az anyát is.Hátha mégsem ilyen egyértelműen dől a mérleg a te oldaladra,mert most úgy állítottad be,mintha ő lenne a világ legrosszabb anyja.
2010. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha lecsukájá sikasztásértvalószinű hozzád kerül. Amúgy ragaszkodj a láthatáshoz, ha kell hívj rendőrt.
2010. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!