Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom azt mondta, az...

Az orvosom azt mondta, az első clostys hónap után, hogy azért nem jött meg rendesen a menstruációm, mert a szervezetem nagyon készül a gyógyszertől és nem vált le a méhnyálkahártya. Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Megnézett uh-val, voltak tüszőim, stb. minden rendben volt. Szerintetek ez most így jó? Tegnap kezdtem a 2. clostys hónapot mastodynon cseppekkel. Bizakodhatok?
2009. ápr. 23. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az 1. Clostis hónapom és 4 napot késett a menzim, pedig nem szokott, de sajna az 5. nap reggelén megjött.Rendesen. Már én is szedem a 2. adagot. Gondolom figyelni fog majd a dokid uh-on akkor kiderül, hogy lesz-e pé-d ebben a ciklusban.
2009. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!