Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 évesen gyakori, hogy...

16 évesen gyakori, hogy késik? Vagy terhes lenne?

Figyelt kérdés
16 éves barátnőm. 17.én volt meg neki múlt hónapban. Félünk, hogy terhes. Van rá oka úgymond mivel, volt hogy nem védekeztünk. Felelőtlenség tudom. Nagyon rá vagyunk stresszelve a dologra, ezért is késhet? Hétfőn tesztelünk, ha addig nem jön meg. Szerintetek valószínű, hogy terhes?
2011. szept. 17. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
van rá esély hogy terhes. mikor voltatok együtt védekezés néklül?
2011. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van rá esély hogy terhes, tesztet 2 héttel azután csináljatok mikor meg kellett volna jönnie.
2011. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak előváladék volt Pontosan szeptember 4 előtt kb 2 héttel. Mert szeptember 4.-én jöttem haza. 2 hétre voltam oda. Tehát a menstruáció után 5 nappal.
2011. szept. 17. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha 21-ig nem jön meg akkor teszteljetek.
2011. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen van rá esély hogy terhes legyen.

Viszont még fiatal is,és a menzesze se állt be rendesen.

Minél jobban rá stresszel,annál később fog megjönni neki,csak nyugi.

2011. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az előváladék ritkán tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas sejtet, mivel a prosztata termeli. Feladata, hogy síkosítsa a hímvessző végét, a makk felületét. Ez a váladék jóval hígabb, mint a spema, és színtelen.

100%-ig nem lehet kizárni a terhesség valószínűségét, ebben még a szakirodalomban is vitatkoznak. Tehát célszerű védekezni a behatolás előtt, ajánlom az óvszert, vagy a fogamzásgátló tablettát, bár ezt a barátnődnek a nőgyásza írhatja fel.



Na de majd a teszt többet mond.Ha nem jön meg akkor irány a doki,de mint az előttem írók is írták azidegtől is késhet meg hogy fiatal még.Tehát No para

2011. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ennyi idős voltam, amikor késett 1 hetet. Már annyira féltem, hogy leültem anyuval, és közöltem vele, de azt is, hogy védekeztünk. Rendes volt, azt mondta szerinte nem vagyok terhes, mert azt "érzi" az ember, de egészégügyi oka is lehet, ha késik, így elmagyarázta, milyen egy alapos nőgyógyászati vizsgálat... Na ettől annyira beijedtem, hogy másnak megjött. :) Azóta minden évben 1-szer késik egy hetet, nem tudom, miért, de ezt szabályosan. És tényleg tudtam teszt nélkül is, amikor 7 évvel később terhes lettem! :)
2011. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm, már magába magyarázza. Fáj a hasa is ma. Ő aztmondja tuti terhes meg minden. Magába beszéli teljesen. Hétfőn tesztelünk. Nagyon aranyosak vagytok válaszolók köszönöm! :)
2011. szept. 17. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is magába magyarázza, növő korban elég szabálytalan, nem kell aggódni.
2011. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Majd azért írd meg mi van a barátnőddel.

Szexeltetek mostanában?

Néha a szex meghozza a menzeszt,persze csak okosan,védekezettek is :)

2011. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!