Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hetvegere nem varja az...

Aki hetvegere nem varja az erez mar valami biztatot? Vagy esetleg tesztelt mar? Az eredmeny?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasszúrka, erős fehér folyás, lényegében ennyi, vasárnapra nem várom. TEsztek negatívak eddig, de bizakodok,hogy korai volt a tesztelés.
2009. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 28-ra nem várom. Ma reggel halványan mintha 2 csíkom lenne. Szerintem még korai tesztelni, legközelebb 27-én fogok. Kicsit vegyesek az érzéseim, mert sikerült egy gombás fertőzést is begyűjtenem és most nem tudom eldönteni, hogy lenne jobb. Remélem ha baba van ettől nem lesz baja. Egyébként semmilyen tünetem nem volt. Ma ebéd után hányingerem volt,de lehet a teszt miatt már produkálom a tüneteket. + tesztet kívánok!
2009. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom, tegnap negatívat teszteltem.Semmit nem érzek, csak fáj a mellem 1 hete. Általában pár nappal mensi előtt szokott. Eddig nem volt folyásom most kezdek érezni valamit, de nem tudom még milyen. A hőm viszont lement kicsit, 37,1-ről, tegnap 37, ma 36,9, úgyhogy szerintem meg fog jönni, csak furi, mert nem vagyok hisztis, ilyenkor már totál ki vagyok borulva. Na, mindegy nekem ha 36,6 a hőm, akkor jön meg, szóval ha holnap ennyi akkor megjön, ha több akkor talán mégsem. Bocs a hosszú válaszért. Drukkolok mindenkinek!
2009. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ami még valami fura, hogy alig van pattanásom, nekem mindig sok van, még a vállamon, mellemen is és most egész szépen elmúltak, pedig mensi előtt az ember inkább "kirügyezik". Nálatok ez, hogy van? Előző voltam.
2009. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 adriennjeni ***** válasza:
Nekem ez a harmadik nap amikor késik. eddig negatívak a tesztek, holnap nézek clearblue-t. Nekem kijöttek azok a kis hülye pattanások, a mellem érzékeny, megjövős érzés nincs. Nagyon reménykedem. A hőm pedig magasan van. Mindenkinek kívánok sok sikert!!!!!!!!!!! :D
2012. jún. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!