Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 3 napja, hogy késik elvileg...

Ma 3 napja, hogy késik elvileg, de ma reggel olyan érdekes színű jött, ez most mi?

Figyelt kérdés
28 naposak pont a ciklusaim.Ma amikor pisilni mentem a wc papíron narancssárgás,s nagyon "vizes"barnás színű folyt ki belőlem,nem sok csak egy kevés.Ma teszteltem 2 különbözőt reggel és - ak.Nagyon sokat járok pisilni,és nagyon száraznak érzem a torkom,nyelvem éjszakánként.Esténként a mellbimbóim szúrnak és kellemetlen bizsergő szerű érzés van bennük,de csak késő este.Iszonyatosan feszűlt vagyok,szét tudnék roppani az idegességtől,minden zavar,de csak este!Hát nem tudom mi van velem,lehet hogy csak mert késik,vagy esetleg lehet hogy a terhesség is okozhatja,ha egyáltalán az vagyok?
2009. ápr. 24. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
várj egy pár napot és tesztelj megint. 3-4 nap múlva.
2009. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt mondják ha valaki terhes az nagyon nyugodt nem úgy mint mensi előtt, bár a fene tudja embere válogatja az a barnás valami még nem jelent rosszat de lehet h mensi előjele, ha nem jön meg tesztelj újra mert ilyenkor még nem biztos h kimutatja

amúgy nem tudom akarsz-e babát mert ha nem akkor lehet a stressztől is.

2009. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!