Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki pici babája születése után újra menstruált és újra rögtön teherbe akart esni különböző okok miatt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 11:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy nekem most 2,5 hónapos a babám és ismét próbálkozunk újra. ilyen kis időre lennék kiváncsi...
2011. szept. 20. 11:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Akarni éppen nem akartam ilyen gyorsan teherbe esni, mégis sikerült. 1 év van a gyerkőcök között.
2011. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jól meggondoltad??


Szerintem a szervezetnek is szüksége lenne pihenőre, ráadáusl egy 2,5 hónapossal még könnyű, de majd 1 év múlva:-((

2011. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véleményt kell írni a kérdéshez, hanem válaszolni rá. A kérdező szerintem már eldöntötte mit akar. Amikor én szültem, akkor volt benn egy asszony, akinek második babája született akkor (császárral). Napra pontosan egy év volt a két gyerek között. Annyi teje volt, hogy az elsőnek is jutott, meg a másodiknak is.
2011. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12:27-es vagyok megint. Tesóm és köztem 14 hónap van. Anyunak könnyebb volt kettőnkkel (elmondása szerint), mint most nekem a 1,5 évesemmel!
2011. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Unokatesóim között 11 hónap van.
2011. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét szülés után a 8. héten megjött. Nem nagyon örültem, megmondom őszintén, de ez van. 3 hónapos volt a "nagyobb" mikor terhes lettem. Nem akartam, de így alakult. Mindenki agyon aggódta magát, hogy mi lesz vele, a szervezetem így-úgy, milyen nehéz lesz, stb.


Őszintén mondom, nem történhetett volna jobban. Ha tehetném, még egyszer így csinálnám. Ennek több oka is van, de ezt hosszú lenne leírni, mindenesetre én csak biztatni tudlak.


Ja, és még annyi, hogy szoptattam a teherbe esés idején.

2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bátyáim születtek 1 év korkülönbséggel, igy alakult. De egy biztos, úgy szeretik egymást, pedig közel járnak az 50-hez hogy példaértékű.
2011. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a védést! nem birálást kértem, mondtam, hogy okom van rá! még pedig: a párom jóval idősebb, mint én, és 5 gyereket szeretnénk, ha Isten úgy akarja. ebből még csak 1 van meg. szeretné felnevelni őket, és látni mi lesz belőlük. egészségileg teljesen rendben vagyok, Hála Istennek soha semmilyen komoly bajom nem volt, de még szerecsére a nátha is ritkán talál meg. a terhességem és a szülés is a lehető legkönnyebben ment. a menzeszem megjött és anyagilag is jól állunk. szóval, nincs akadálya, hogy jöjjön a következő, sőt... de azért érdekelt volna, hogy más is van-e igy, mint én. azért sok példát tudok (többek között itt is olvasni), hogy kb. már a 3. hónapban teherbe estek. azért sok pozitiv van a kis korkülönbség mellett..
2011. szept. 20. 17:01
 10/13 anonim ***** válasza:
12:27 -es vagyok. 5 gyerek? szép nagy család a terv. De ezért egymás után 5ször teherbe esni nem mindegy, hogy az első után hamar jön a második. Így viszont szerintem is kizsarolod a testedet. Szerintem egy női test nem képes erre a futószalagszerű teherbe esésre. Van egy pár nagy család ennek ellenére , tudom...
2011. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!