Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervező párok, mit...

Babát tervező párok, mit tesztek azért, hogy az együttléteitek ne korlátozódjanak "gyerekgyártásra"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha már régóta nem sikerül, és nagyon szeretnétek, az nem hat negatívan a szexuális életetekre is? Mit tesztek ellene?
2011. szept. 20. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye termékeny nap csak 5-6 nap van egy hónapban, szóval a többin meg sem fordul a fejünkben, hogy ezt most a gyermekáldás érdekében tesszük.
2011. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor követtem az ovut. akkor próbáltam titokban tartani,hogy most "kell" csinálni,illetve mikor nem lehetett akkor nagyon sok dolgom volt itthon estig míg a párom el nem szunyókált. Így mikor "kellett" akkor Ő ezt nem tudta tehát szeretkezett,így nekem is megjött a kedvem mindig. Azért nem mindig tudtam titokban tartani,na nem is azok a legemlékezetesebb éjszakáink...:)
2011. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!