Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akad itt más, "rágörcsölős"...

Akad itt más, "rágörcsölős" babát tervező leendő kismami?

Figyelt kérdés
Rágörcsölős alatt azt értem,hogy odafigyel,hogy a termékeny napokon együtt legyenek és nem csak amikor kedvük van, de nem viszi azért túlzásba? Ti mivel fogjátok lekötni magatokat a mensiig (ami reméljük nem jön meg)? Hisztek abban,hogy ha nagyon tervezitek nem jön össze?
2011. ápr. 1. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az elsőt nagyon terveztük és az első hónapban a kimatekozott napon összejött.

A másodiknál is rágörcsöltünk, persze másfél évig nem jött össze.

Akkor jött össze, mikor nem terveztük és már épp álltam volna vissza a munkába.

Szóval ez olyan relatív. :-(

Szerintem annyin múlik, hogy élvezd az együttlétet és közben ki tudj kapcsolni. Előtte meg utána görcsölhetsz rajta, ha nem bírod ki. :-)

2011. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én amikor nem számolgattam, csak élveztük a sűrű együttléteinket, akkor nem jött össze a baba.

Most pedig már elkezdtem számolgatni és ritkítjuk az együttléteket, szerintem akkor így kell sikerülnie. :)

Szerintem annak is sikerülhet aki rágörcsöl egy kicsit és figyeli magát és annak is aki nem foglalkozik az egésszel.

Hogy mivel fogom magam lekötni mensimig (ami reméljük nem jön meg)? Szerintem számolgatok tovább és figyelem a jeleket. :)

2011. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én meg számolgattam, és figyeltem is magam! Mégis sikerült :)
2011. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Akkor kicsit megnyugodtam, hogy azért még nem annyira görcsölés, amit csinálok!:)))

Csak tényleg nem tudom mit csinálok a nemvártig. Azt tudom,hogy tesztelgetni nem fogok, csak ha késik!

Az a gond,hogy a munkám is olyan,hogy sokat vagyok egyedül és van időm agyalni!:) De majd csak eltelik valahogy!

2011. ápr. 1. 12:05
 5/15 anonim válasza:

Szia!


Április 10-11-re én sem várom. Nekem is nagyon nehezen telik az idő. Tesztelni én sem szeretnék csak ha már tényleg van értelme, kérdés, hogy kibírom-e. Hétfőn voltam dokinál, kaptam aznap tüszőrepesztő injekciót - a doki javaslatára akció aznap este és reggel is ha lehet - azóta várakozom. Kitartást...

2011. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ketteske ***** válasza:
Én is tökre rágörcsölős vagyok. Mind a 2x sikerült. Nem ezen múlik.
2011. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

De annyit gondolkodtam már rajta,hogy ha nem ezen múlik, akkor miért van annyi olyan történet,hogy akkor sikerült, amikor feladták, vagy amikor nem figyeltek rá stb.!

Valami köze biztos lehet!

Én félúton vagyok a kettő között!:) Nagyon szeretném, próbálom belőni az ovum és ráugrani apára, de pl. nem mérek még hőt, nem ovutesztelek stb!

2011. ápr. 1. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Valami lehet ebben, hogy ellenreagál a szervezet, ha nagyon rajta vagy, a példa a barátnőm, aki 7 (HÉT!) évig várta a babáját, aztán befogadtak egy kiskutyát, aki lekötötte minden szabadidejüket, gondolatukat.. Két hónappal később pozitív lett a tesztje, 3 hete megszületett a kisfia.
2011. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg van benne valami, de minden ember más! A gondolkodásunk is más, és a szervezetünk válaszreakciói is mások. Így van olyan ember, aki görcsöl a témán és emiatt nem sikerül neki, illetve van olyan aki ennek az ellenkezője.
2011. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem nem azon múlik hogy mennyire görcsölsz rá, hanem hogy a szervezeted erre hogy reagál...
2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!