Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második babát is tervező...

Második babát is tervező anyukák! Kölcsönadjátok közeli rokonnak, ismerősnek az első által már kinőtt holmikat vagy félreteszitek a tervezett kistesónak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 101 éves, az ő piciruháit (1 éves korg) kölcsönadtam többfelé, de vagy nem kaptam vissza, vagy helyette másikat.

A többi ruhája el van téve.

Én is kaptam rá ruhákat, de azokat mind visszadatam, úgy illik.

A lányom nincs másfél éves, neki nem sok saját ruhája van eszméletlen mennyyiségűt kaptam több helyről, de azokta is folyamatosan adom vissza.

De amit én vette, azt elteszem.

Meg majd kimazsolázom a fiam eltett ruháit, hogy mi az,a mit rá tudok adni.

Megmomndom őszintén nagyon megbántam, hogy a fiam csecsemő ruháit odatadtam, nem gondoltam volna, hogy ilyen trhányak az emberek (ismerősök)

2010. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

előző

Nem 101, hanem 10 éves:-))))

2010. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Már megszületett a 2. is, de azért válaszolok :)


Én kölcsön adtam, de csak azt, amiért nem fájt volna a szívem, ha nem kapom vissza. A legkedvencebb darabokat eltettem inkább. Viszont a többit kölcsön adtam, barátnőknek, és kaptunk sokat mi is kölcsön. Mivel lakásban lakunk, jobb is volt, hogy nem nekem kell tárolnom. Szerintem minden vissza érkezett, mire megszületett a 2., sőt szerintem több is, mert barátnőm pakolt még bele, és nem kéri vissza. Hát ruhára egy darabig nem kell költenünk, az biztos :)

2010. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ha tutira visszaadják, akkor igen! Mi a szomszéddal cserélgetünk!
2010. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

természetes,h eltesszük a kistesónak.

De amugy se lenne szívem odaadni másnak,akármilyen rokon..

Tudom,sokan nem hordatják szivesen a kinőtt ruhákat mással,de nekünk minden darab egy kis emlék: a csodás Baba-korból:-)

igy nem adunk semmit,senkinek.Csak majd a kistesónak:-)

2010. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Bennem őszintén szólva fel sem merült, hogy esetlegesen nem adják vissza. Én inkább attól tartok, hogy tönkremennek annyira, hogy nem tudom majd őket használni.

A babakocsit, gyerekülést is odaadjátok?

2010. máj. 27. 14:22
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
bocsi,a hordatják szó előtt nincs "nem"szócska..
2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

igazából szerintem már ez nem annyira "divat", mint régen, talán ha a tesómnak születne gyereke v ha a barátnőim valamelyikének szemezgetnék néhány ruhát......de úgy tömegével nem adnám oda

Én most egy darabig nem akarok tesókát, de a cuccok nem romlanak meg, a sógornőmék viszont elkérték a babakocsinkat, h majd visszaadják....hát nem sokat használtuk, összes alkatrészével, 95-ért vettük hiperakciósan, én nem adom oda, mert úgy gondolom hogyha megszorulunk könnyebb eladni azt amink van, ill miután kiszolgál még egy gyereket elég leharcolt lesz, ha egyátalán visszatalál, mert valószínű nekik gyorsabban jön majd a második!

Cipőt pl nem adnék kölcsön, mert ha már megvetted a sajátodnak drágán, talán a kövinek is jólesz még.....

2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

azt meg főleg nem!

Milyen jó lesz,h meglesz a kistesónak!

Ismerősöm kölcsönadta,de olyan használhatatlanul kapta vissza,h új babakocsit kellett venni.Megérte?

majd a kistesó használja:-)

2010. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!A sógornőm augusztusban fog szülni,kislánya lesz.Nekem 2 és fél éves a kisfiam,megpróbáltam olyan ruhákat kiválogatni,ami kiscsajszinak is jó.Én is azt tettem el,ami nagyon tetszett,már kb.4 zsákkal van a szekrényben.A többit,ami szintén 4-5 zsák,már odaadtam nekik,mert tudom,hogy nagy segítség!Üdv.Viki.
2010. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!