Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha már többszö...

Lehetek terhes, ha már többször is menstruáltam?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem, kilyukadt az óvszer.:S Két nap múlva már normálisan megjött a menzeszem, és utána már még egyszer. Pontosan, időben. Összeolvasgattam közben a neten a terhesség jeleit. És amilyen hülye vagyok, elkezdtem parázni, és már szinte mindenre bemagyarázom hogy az lehet. Erről szeretném a véleményeteket, tapasztalataitokat kérni. Köszi előre is.
2008. márc. 11. 19:27
 1/10 anonim válasza:

Sajnos én is voltam már így..de a arra van egy módszer h megnyugodj ..vegyél tezstet és megtudod!!!!Én 3 hónapig menstruáltam...

8 hónapos kismama :)

2008. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem, most parázhatok...?
2008. márc. 11. 19:37
 3/10 anonim válasza:
100%
csak megnyugtatásképp mondom, én 5hónapja érzem hogy terhes vagyok, de folyamatosan megjött 5 hónapja..percre pontosan,és nem pecsételve barnásan, hanem normális mennyiségben! Ja..és a tesztem is negatív lett! Vegyél tesztet!!!!!!!!!!
2008. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és miket éreztél?Milyen jelei voltak? Persze mielőtt bizonyított lett az hogy terhes vagy.
2008. márc. 11. 19:45
 5/10 anonim válasza:
48%
Nemm vagyok terhes! Annyira bebeszéltem magamnak hogy minden tünetem megvolt...de a minden alatt értsd az összes tünetet ami csak van! Álterhességnek hívják! És úgy tudom van olyan akinek végig megvan a menstruációja a terhesség alatt, de viszont ez nem normális mennyiségben és minőségben, hanem ilyenkor kevesebb és a színe is barnásabb!
2008. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsi, ne haragudj! Félreolvastam az előző kommentedet...
2008. márc. 11. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kilyukadt óvszer után 2 nappal megjött, akkor nem lehetsz terhes!
2008. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz el a dokihoz, velem is ez volt, minden tunet meg minden, mar ereztem, hogy no a hasam...na aztan vegre elmentem a dokihoz, meg ultrahangra is, de nem...ez a legjobb megnyugtatas ilyenkor.Ja meg a teszt
2008. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok! Énis hasonló helyzetben vagyok! 3hete vesztettem el a szüzességem, és nem védekeztünk ami szörnyű nagy hiba volt. a barátom nem ment el.....másnap hajnalban meg megjött a menzeszem ami alapjába véve is késett egy pár napot. Most érzem hogy reggelente hányingerem van +alhasi "görcsöléseim" vannak+ nagyon félek. Most fogok terhességi tesztet venni.Szorítsatok, hogy ne legyek terhes!!
2008. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hajrá! majd szólj hogy mi volt
2008. márc. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!