Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álmodtál már pozi tesztről?...

Álmodtál már pozi tesztről? És kiderült, hogy igaz, vagy csak álom volt?

Figyelt kérdés
Én ma azt álmodtam, hogy pozit teszteltem... 10 hós a lányom, 3 évet vártunk rá, és szeretnénk lassan kistestvért.
2011. szept. 21. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én arról álmodtam, hogy terhes vagyok. abban a hónapban teherbe is estem, de sajnos elvetéltem :( borzasztó volt, nem kívánom senkinek, már 1,5 éve próbálkozunk de semmi.
2011. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez csak annyit jelent,hogy már nagyon vágysz rá.nekem is volt olyan,hogy egész éjjel pozikat teszteltem,de sajnos....
2011. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kár... mondjuk még ciklusom sincs, meg ritkán is vagyunk együtt. Jajde jó lenne nem gondolni az egészre!
2011. szept. 21. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olyat álmodtam, hogy nagymamámnál voltam (ő igazi paraszt, tyúkokkal, malacokkal, libákkal, kacsákkal, macskákkal) és volt nála egy terhességi teszt, ami szénából készült, kb 1 méter hosszú és fél méter vastag volt :D. Rápipiltem és negatív lett.

Ilyen hülyeséget is csak én tudok álmodni. :D

A lényeg, hogy másnap már 5. napja késett a menstruációm, délután teszteltem, az pozitív lett. Lányom lassan 2 hónapos.

2011. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy a 13 hós fiammal és két kis ikercsemetével autózom. 2 nappal rá pozitív lett a tesztem, pedig nem terveztünk babát. A szülési kalkulátor szerint május 20-án érkezik, ha minden igaz, az pedig az ikrek hava. Nem tudom, hogy véletlen vagy nem, de nekem hátborzongató volt. 29-én megyek dokihoz, kiváncsi vagyok, hogy ki, esetleg kik vannak odabent.
2011. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!