Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legeslegidiótább álom...

Mi a legeslegidiótább álom amit álmodtál?

Figyelt kérdés
sokak válaszát várom kiváncsi vagyok.^^
2010. márc. 14. 18:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
az hogy fiú voltam, volt egy csajom, kukim, minden megvolt, épp templomban házasodtunk ami totál fekete volt belül lila gyertyákkal:D idióta álom de nagyon tetszett...csak sajnos lány vagyok, úgyhogy ez csak álom marad:(
2010. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

wOw

szép. :)

am azt elfelejtettem h ha akarod megfejtem hogy miért álmodtad ezt. ez mindenkire vonatkozik ;D

2010. márc. 14. 18:14
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én annyi idiótaságot álmodtam már, hogy nehéz összeszedni. :D

Pl.: a mamám háza fölött volt egy kukoricás, ahol a családommal mentünk, de hirtelen leszállt egy nagy sirály, de nem bántott minket, hanem el is repült, majd egy eszméletlen nagy zsiráf jött felénk, aki az egyik csak volt a suliból, akivel együtt szertornázok.

2010. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

18:22-es vagyok.

Én minden este ilyeneket álmodok, de nem bánom, mert legalább vicces:D

És az előzőből annyi a valóságalap, hogy a mamám háza fölött van egy mező.

2010. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
xD
2010. márc. 14. 18:24
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

én olyat álmodtam hogy egy ismerősöm kocsijában ültem (eléggé balf*szul tud vezetni), és mentünk valahová, karamboloztunk, és késöbb kiderült hogy az egyik tanárommal, senkinek nem esett baja csak neki, és egyszercsak a volt sulimban találtam magam (nem is ott ahol az illető tanít), és jött oda hozzám a volt osztályfőnököm hogy az a bizonyos tanár "megszünt létezni", hihetetlenül rossz érzésem támadt, mintha miattam lett volna, és akkor fölébrettem (trürürü ébresztőóra... reggel 6:30)


na ezt megpróbálhatnád nekem begfejteni nagyon kiváncsi vagyok!

2010. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Én minden éjjel őrültségeket álmodom. Pl.: osztálykiránduláson voltunk, egy tundrán táboroztunk, de mindenkinél csak egy hálózsák volt. Reggel, amikor 2 osztálytársammal felébredtünk, megtámadott minket egy csapat farkas (a többiek aludtak tovább :D). Elkezdtünk futni, végül már csak egy követett minket. Azután hirtelen a szobámban kötöttünk ki, a farkas ránk törte az ajtót, én meg annyira meg voltam ilyedve, hogy bezártam a hifim CD tartójába ( :O), a kijelzőn pedig angol felirattal ez volt kiírva: "ne nyisd ki! farkas!", meg láttuk a farkas szemét, ahogy a lépéseinket követi a hifiből. :DD

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, de így legalább érthető. :D

2010. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
*ijedve :D
2010. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
szexeltem Justin Timberlakkel :DD
2010. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
utolsó: és jó volt?:D
2010. márc. 15. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!