Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az álom ereje? Vágy vagy...

Az álom ereje? Vágy vagy valóság? Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka azt álmodtam, hogy csináltam több terhességi tesztet is és mindegyik erősen kétcsíkos volt. Megdöbbentem az álmomban is és a valóságban is, mert érzem napok óta, hogy meg fog jönni, szóval már letettem a dologról. Ennyire vágyom már a babára vagy ez valami kezdődő anyai ösztön és mégis csoda történik? Mi a véleményetek erről?
2009. márc. 23. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak hamis reményekkel táplálni, de én megálmodtam a pozitív tesztet, és bevállt! Előtte sose álmodtam ilyesmit, és szerintem a tudatalattim üzent, de az erős vágyak is kiválthatják sajnos..Mikor kell nem megjönnie?
2009. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is álmodtam ilyet de nekem erős vágy miatt volt...nega tesztem lett.
2009. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tegnap álmodtam hogy terhes voltam és az volt írva a papírra hogy 9 mm-es kislány,amikor felkeltem nagyon boldog voltam.Jó lenne ha valóra válhatna!!!Szorítok neked is.
2009. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia,

én például legutóbb, amikor terhes voltam, már megálmodtam, mielőtt bizonyossá vált. Sajnos akkor a baba elment. Most úgy tűnik megint sikerült, pedig korábban azt álmodtam, hogy megjön a menstruációm. Tapasztalatom szerint, egy álom bármit jelenthet, de főleg vágyainkat és félelmeinket álmodjuk meg.

2009. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat. Jövő héten kellene (nem) megjönnie. 27 és 29-e között. Azt tudom, hogy az álmoknak mély jelentőségük van, de vajon képes előrejelezni is?
2009. márc. 23. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nagyon hiszek azt asztrológiában és az álomfejtésben számomra nagyon érdekes dolog és sokat foglalkozom vele , az álmokról azt kell tudni hogy csak akkor értelmezhetők az álmodó javára ha az álmot amit látunk vagy átélünk az az álom hajnalban van vagy kora reggel ha az éjszaka közepén vagy este egy szundításnál akkor az nem az álmodóra utal hanem valamely ismerősünkre családtagunkra ez álomtól függ .

Egy példa amikor hóemberrel álmodtam (a hóember az álok világában a terhességet és szerelmet jegyez) az éjszaka közepén fel is ébredtem tudtam mit jelent és azt is tudtam hogy sajna nem én leszek babós két napra rá megtudtam hogy a barátnőm babát vár nagyon irigyelltem érte és tudtam hogy én álodtam meg az ő terhességét, és az álmokban amit látsz és átélsz pl egy iker terhesség az nem azt jelenti hogy terhes leszel vagy az vagy és nem azt jelenti hogy ikreid lesznek mint pl én aki azt álmodtam hogy szültem egy fiut utána meg jött a szülésznő egy iskolában és mondta hogy iker kislányaim fognak születni és láttam magam nagy hassal meg a mentő az ablak alatt állt hogy visznem a korházba láttam akisfiam arcát is ez az álomfejtésben nem azt jelenti hogy terhes leszek , vagyok hanem azt hogy szerencsés napom lesz mivel fiu gyeremekkel álmodtam és azt jelenti az ikreket szülni gond , szegénység rossz idő és utána egy hétig esett az eső , ezt azért irtam le neked hogy nem mindig minden az aminek látszik de kívánom nekd hogy minél hamarabb legyen babód.

Bocsi hogy hosszura nyúlt.

2009. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, hogy hosszúra nyúlt, érdeklődéssel olvastam amit írtál és elgondolkodtatott. Most azon töröm a fejem, hogy vajon mikor álmodtam ezt. Az éjszaka közepén vagy hajnal felé, illetve ha mást érint az álmom, akkor vajon ki az új babós a környezetemben? Köszönöm a hozzászólásod!
2009. márc. 24. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!