Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Talán terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 5 nappal ezelőtt csináltam egy terhességi tesztet amin 2 csík volt.de a második csík nagyon halvány volt alig látható!Nem mondtam a páromnak hiszen nem tudtam eldönteni hogy tényleg ott van vagy csak halucinálok?! Erre azt álmodtam éjszaka hogy terhes voltam és amikor már mennem kellett szülni akkor burkot repesztettek.és született egy gyönyörő kisfiam.amikor megszültem egyből a melkasomra tettük.amikor hazaengedett az orvos utközben megálltunk egy bababolt előtt.én elkezdtem sírni mert nem volt pénzem arra hogy a babának babakocsit kiságyt stb. vegyek.erre anyukám lerakott elém egy csomó pénzt és azt mondta mennyünk vásároljunk a kicsinek!ekkor elkezdtem sírni és kérdezte anyukám hogy minek sírok,én meg mondtam neki hogy féltem hogy nem tudok neki semmit se venni és mondtam neki hogy én mindent megakarok adni a kisfiamnak és hogy köszönjük a pénzt.szerintetek mit jelenthet?lehet azért álmodtam ezt mert nagyon szeretnék már kisbabát?21 éves vagyok és 5 éve vagyunk együtt a párommal és 2 éve lakunk együtt!
2010. febr. 24. 15:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
azért álmodtad mert nagyon vágyódsz utána.de a halvány csík is csík.sok sikert a babóhoz.
2010. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nekem is halvány csík volt, és az bizony terhesség.

Szóval gratula a babához:))

Remélem vártátok.

2010. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A terhességtől lehet hogy emelkedik a hőm!Nemrég mértem akkor 36.4 volt és most meg már 36.8. Szerinted?
2010. febr. 24. 16:31
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen szeretnénk már kisbabát!A párom nem szokta mondani hogy ő is szeretne,de azért persze érzem rajta hogy igen.:)
2010. febr. 24. 16:33
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen, attól emelkedik.Nekem az alapom 36.4.Amikor nem jött meg 37,1-2-ig emelkedett azóta is magasabb mint a normál.
2010. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek csináljak még egy tesztet?Mivel nagyon halvány volt a második csík!Amúgy mitől lehet az hogy néha a hasam alján szúró fájdalmat érzek?Ez lehet a terhességtől?
2010. febr. 24. 16:40
 7/27 anonim ***** válasza:

Igen, én holnap tesztelnék újra.

A hasad is lehet attól,nekem erősebb görcseim voltak mint mensikor.

2010. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nekem is erősebbek ezek a görcsök és sokszor elviselhetetlen.de max 5-6 másodpercig tartanak!normális ez?szerinted mondjam a páromnak hogy lehet babás vagyok?vagy várjam meg amíg biztos lesz??de legközelebb csak holnap után tudok tesztelni mert holnap reggeltől este 10-ig dolgozok!
2010. febr. 24. 16:45
 9/27 anonim ***** válasza:
Szia!Ha 5 nappal ezelőtt halvány volt az a csík akkor ma már tuti erősebb:)))Szóval irány egy patika vagy drogéria!Én tuti már most megcsinálnám!Én ugyanígy voltam mint Te!És most 20 hetes vagyok!Pici lánykám épp mocorog:)))
2010. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabádhoz!remélem tényleg terhes vagyok!és te hogy mondtad meg a párodnak?csak simán hogy terhes vagy,vagy valami ajándékot is adtál mellé!?
2010. febr. 24. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!