Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan kisgyermekes anyuka...

Van olyan kisgyermekes anyuka aki 3 műszakban dolgozik? Hogyan viseli a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Én egyedül nevelem a 2,5 éves kislányom, szüleimnél lakunk. Bölcsibe már fél éve jár,most még csak fél napos. Szeret ott lenni, megszokta. Én mivel nem sok lehetőségem van, a pénz viszont nagyon kellene 3 műszakban tudnék elhelyezkedni. Félek, hogy nagyon keveset lehetnék majd a lányommal és megviselné, viszont anyukám vigyázna rá amikor én dolgozom.
2011. febr. 19. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az előző munkahelyemen 3 műszakba kellett járnom. A legdurvább nekem a délutános lett volna. Reggel ugye elviszem a gyerkőcöt bölcsibe és gyakorlatilag másnap reggelig nem látom. Persze 1 délután még elmenne, de 4-5 délutánt már szerintem nem lehet kibírni.

A munkába visszaállásom után 2 hetet dolgoztam ott, addig nem osztottak be délutánra.

Most másik munkahelyem van, 24/48-ban dolgozom. Összességében így többet vagyok otthon, de ez sem jó.

Természetesen ha nincs más lehetőséged, akkor vállald el, legfeljebb közben keresel mást. De gondolom a pénz meg neked is kell :-(

2011. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, én is éppen a délutános műszak miatt aggódom, mert nagyon kevés az a napi 1 óra együtt.

Megéri vajon ez plussz 10-15 ezerért?

2011. febr. 19. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jelenleg van munkahelyed és egyébként nem ezen a 10-15 ezren múlik, hogy kaját, pelenkát, stb-t vegyél vagy kifizesd a villanyszámlát, akkor szerintem nem éri meg.

De ez az én véleményem.

2011. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!