Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is van esély teherbeesés...

Akkor is van esély teherbeesésre ha minden nap szeretkezünk? Azt hallottam h ilyenkor kisebb az esély, mert nem termelödik elég sperma. De a nagy számok törvénye alapján ha többször szexelünk, akkor nem nagyobb az esély?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit.Szülés után még jobb is lett a sex mint előtte. :-)
2011. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia Első fiam mindennapos szeretkezésekből fogant, volt hogy egy nap többször is.Jelenleg másfél éve várjuk a tesót.A másfél év során, próbáltuk a mindennapos, a kétnaponkénti, a háromnaponkénti szeretkezést, sajnos még nem jött össze a baba:(Múlthéten kezdtük a kivizsgálásokat.Először sperma vizsgálaton voltunk Salgótarjánban.Dr Umeh Anolue egy nagyon kedves, lelkiismeretes, humoros orvos, aki nem csak andrológus hanem szülész, nőgyógyász is azt javasolta, hogy peteérés előtt öt napig ne legyünk együtt.Elmagyarázta,levezette, hogy a spermiumok öt nap után érik el a legjobb, legtöbb, legjobb minőségű spermiumokat.Mesélte , hogy a betegei közül soknak segített csupán ez a javaslat.Olyanoknak is akik évek óta próbálkoznak.Szóval most ezt próbáljuk ki.:)Elvileg vasárnap lesz ovum, már 3 nap önmegtartóztatásnál tartunk eddig:)Majd meglátjuk.:)
2011. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos szeretkezésből már van egy lányom és egy fiam. Mindketten a legelső hónapban megfogantak. És ha lehet hinni egy halvány pozi tesztnek, akkor itt a harmadik is, egyetlen napot hagytunk csak ki, de olyan is volt, hogy egy nap többször együtt voltunk. :-) Ja és szintén ez a legelső védekezés nélküli hónap. :-)
2011. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
6.ára nem várom a havim, ha jol számolom, 22.én volt pém. szerintetek mikor tesztelhetek? annyira szeretném ezt a babát! remélem megfogan.. mit tehetnék hogy segitsek ebben???
2011. szept. 25. 20:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát a tesztel én a helyedben megvárnám hogy megjön e a mensid.
2011. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na én elkövettem azt a hibát, hogy korán teszteltem, mondván, a tesztekre rá van írva, hogy 3 nappal a beágyazódás után kimutatja. Most van 3 olyan tesztem, amelyik nem 5 percre, hanem kicsit később (nagyjából 10 perc) halvány pozitív lett. Természetesen okosabb nem lettem, csak jobban aggódom és azon agyalok, akkor most mi újság.

Az első két babámnál egyértelmű volt a teszt azonnal - most is várnom kellett volna. Na, most várhatok, de sokkal idegesebben, mint ha nem teszteltem volna fölöslegesen korán.

2011. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

hanyadik napon teszteltél?? az a baj h szerdán elutazom, és addigra szeretném tudni mi a helyzet..

én 5.ére (vagyis szerdára ) nem várom. ha aznap tesztelek mutathat valamit?

2011. szept. 30. 11:55
 18/18 A kérdező kommentje:
francba! Elkezdett görcsölni a hasam. Biztos megint megjön. Pedig ugy reménykedtem... Ugy félek h nem jön össze a babo! ;(
2011. okt. 1. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!