Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-val mikor vállalhatok...

PCO-val mikor vállalhatok babát? Teherbe eshetek valamikor egyáltalán e miatt a betegség miatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármikor vállalhatsz, amikor összejön, de számolni kell azzal, hogy nehezebben jön össze. Nem lehetetlen, van diéta, műtét.

[link]


Kezdetnek a diétát javasolnám, sokat javít.

2010. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Diéta + sport + gyógyszeres kezelés. IR-ed is van?

A barátnőmnél két év probálkozás után derült ki, hogy súlyos pco-ja és IR-ja van. Kb. egy év gyógyszeres kezelés után + diétával spontán lett terhes. Azóta pedig már boldog kismama. Ez a fajta betegség jól kezelhető, úgyhogy fel a fejjel.

2010. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pcos vagyok és 2 év próbálkozás után most van egy 15 hónapos kislányunk. Szóval igen, mindenképp teherbe eshetsz.
2010. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szintén PCOS vagyok és 1 év próbálkozás és orvosi vizitek tömkelege után már van 1 egy éves kisfiam.
2010. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3,5 éve vizsgáltak ki kórházban, megállapították a PCO-t. Diétáznom kellett, fogytam 26kg-t 1 év alatt. Metet nem kaptam, a mai napig sem értem, hogy az endokrinológus miért nem írta fel, IR-em is van.

A lényeg, hogy valamivel több mint 2 éve azt mondta a doki, hogy még ne akarjak gyereket (a nagy súlyfelesleg miatt), különben sem jönne össze spontán. Mindezt 1 hónappal az esküvőnk előtt! A fiúnk már a pocakban volt a lagzinkon-csak később derült ki számunkra-mivel nekem akkoriban csak minden 2. hónapban jött meg. Most próbálkozunk újra, de már kapom a metet-hála a nőgyógyászomnak.

Ne add fel, össze fog jönni a baba!

2010. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem adtak semmilyen gyógyszert, de diétáztam, lement 12 kg. Kétszer is spontán lettem terhes, de az első méhen kívüli volt. Most a másodikkal 7 hetes vagyok, szintén spontán jött össze. Ma megyünk a dokihoz, remélem, minden ok. :)
2010. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A harmadik választ írtam.

Nekem nem volt vészes a túlsúlyom

(172 cm

és 71 kg voltam). Viszont a nőgyógyász javasolta a diétát és a cukormentes étkezést. Kb. fél év alatt fogytam 11 kg-ot. Clostilbegyt-t szedtem később.

Semmiképp ne add fel és ne keseredj el, mert lehetnek kisbabáid.

2010. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aisa25 ***** válasza:

Én az első babámmal a hatalmas túlysúly és PCO mellett második hónapban teherbe estem. Ha minden jól megy, akkor most is babát várok... Holnap tesztelek. :)

A diéta és a mozgás nagyon-nagyon sokat segít!!!!!

2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aisa25 ***** válasza:
Szóval, van esélyed. :) :) :) Sok sikert!!! :)
2010. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!